06

AnkaraKALİTELİ

06

ZafertepeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Zafertepe'da Nakliyat?

Ankara Zafertepe semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Zafertepe semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Zafertepe'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Zafertepe da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Kalitenin Hakkını Zafertepede Sunuyoruz

  Ankara'nın birbirinden güzel servisleri Taşımacılık ve nakliye konusunda en kaliteli hizmeti hak ediyor. Özellikle Merkez ilçeler bu konuda daha aktif ve yoğun bir gündeme sahip Çankaya ilçesinin Gözde ilçelerinden biri olan Zafertepe, evden eve nakliyat konusunda oldukça hareketli günler yaşıyor. Bu alandaki çalışmaları ile beraber farkını ortaya koymuş olan şirketimiz, hizmet konusunda size en özel sunumlarda bulunmaktan çekilmiyor. Planlı ve programlı çalışmaları ile beraber bu alandaki farkını ortaya koymuş olan Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmet kapsamıyla ve modern anlayışıyla beraber eşyalarınızı güven içerisinde yeni adresine ulaştırıyor. Hizmette sınır tanımayan, kaliteli yaklaşımlarıyla beraber müşteri memnuniyetine önem veren nakliye şirketleri, bu alanda oldukça iddialı bir konuma sahip evden eve nakliyat konusunda yaptığı yatırımlar ise firmamıza gerçekten burada diğerlerinden daha çok ayırıyor. Düzenli tertipli ve sistemli çalışmanın önemini kavrayan firmamız, taşıma aşamaları konusunda da en kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Zafertepe Evden eVe Nakliyat

  Kontrol ve altyapı çalışması olarak dikkat çeken ekspertiz ve keşif işlemi sayesinde bir plan yapmak veya planı gözden geçirmek daha kolay mümkün olabilmekte. Özellikle eşyaların değerini bilmek ve garantili sistemden faydalanmak için bu konudaki aşamayı ihmal etmeyin. Aynı şekilde firmamızın üzerinde durduğu önemli konular içerisinde yer alan ambalaj, eşya kalitesini korumak için oldukça gerekli yöntemlerden biri. Ambalaj malzeme kalitesi kadar ambalajlayan elemanların ustalığı da burada büyük önem arz ediyor. Asansör taşımacılığı şehiriçi ve şehirlerarası nakliye konusunda sürekli daha ileri çalışmayı hedefleyen firmamız, en yeni teknolojileri kullanıyor ve eşyalarınızı güven altında tutuyor. Taşımacılık sektörünün en ön önemli çalışmalarından biri olan bu yöntemlerin yanı sıra araç kalitesiyle de firmamızın ayrıcalıklı özelliklerini yakından görmek mümkün. Taşımacılığın en önemli kurallarından biri olan düzenli istif ve istikamete çabuk varış, bu aşamalar içerisinde gerçekten farklı ve özellikli bir yer tutuyor. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan ve bunu üstlendiği bütün işlerde başarıyla uygulayan firmamız, çalışmaları ile göz dolduruyor ve insanlara güven vermeye devam ediyor. Geçeceğinizi iletişim ve alacağınız hizmet, bu konuda size en iyi hizmeti en kısa sürede kavuşturacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..