06

AnkaraKALİTELİ

06

YıldızEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Yıldız'da Nakliyat?

Ankara Yıldız semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Yıldız semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Yıldız'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Yıldız da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Parlayan Yıldızımız

  Ankara'nın Çankaya ilçesi hem göz kamaştırıyor hem de elit ve kaliteli bir bölge olmayı sürdürüyor. Yıldız semtindeki son dönemdeki evden eve nakliye hizmetleri hem hızlanmış durumda hem de kaliteli bir sektörü temsil ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve kaliteli hizmet anlayışı ile beraber sektörünün öncüsü olmayı başaran Ankara Ekinciler Nakliyat, gün geçtikçe daha da modern uygulamalara ev sahipliği yapmakta. Kaliteli ve modern hizmetlerin yanı sıra cazip ücret ve fiyat koşulları müşteriler adına gerçekten önemli bir gelişim olarak yorumlanıyor. Çalışma politikası ve hizmet anlayışı konusunda kendini geliştiren firmanın düzenli aşamalara gösterdiği azami özen ve gayret, eşya kalitesini koruma açısından gerçekten çok önemli.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Yıldız'da Nakliye Hizmeti

  İlk başta eşyaların mevcut durumunu belirlemek, onların değerini koymak ve taşıma esnasında izleneceği planı gözden geçirmek, ilk aşama ve çok önemli bir hizmet. İkinci aşama olan ambalaj kaliteli malzeme, gerektirdiği gibi bir uzman çalışmasını zaruret olarak ortaya koyuyor. Kalitesinden asla taviz vermeyen, hizmet anlayışını giderek ileri taşıyan çok sayıda teknoloji unsuru ve çalışma anlayışı, hizmet sektörünü günden güne daha da ileri taşıyor. Müşteri memnuniyetine değer veren ve aldığı işlerde bütün yeteneklerini ortaya koyan elemanlar ve unsurlar firmamızın gerçekten farkını ortaya koyuyor. Geçeceğiniz iletişim ile beraber bu kaliteli hizmete talip olabilir ve uygun fiyat koşullarından yararlanabilirsiniz. Bu alanda yaşanan rekabet, üstün hizmet ve uygun ücret olarak size yansıyacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..