06

AnkaraKALİTELİ

06

YenimahalleEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Yenimahalle'da Nakliyat?

Ankara Yenimahalle semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Yenimahalle semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Yenimahalle'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Yenimahalle da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Yenimahalle Nakliyat

  Ankara’nın merkez ilçeleri büyük bir hızla gelişimini sürdürüyor. Yenimahalle ilçesinin özellikle son yıllarda içerisinde evden eve nakliye sektörü gelişimine önemli derecede ev sahipliği yaptığını biliyoruz. Ülkemizde bulunan pek çok taşımacılık ve nakliyat firması olağanüstü bir gayret gösteriyor ve hizmet çıtasını yükseltmeye çalışıyor. Yeni teknolojilerin kullanıldığı sistemlerin yanı sıra uygun fiyatlı alternatif seçenekler, elbette ki müşteri memnuniyetini daha da ileri taşıyor. Yıllardan beri kendi sektöründe yaptığı önemli çalışmalar ile farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda da çok önemli adımlar atmış durumda. Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde büyük bir hızla gelişen inşaat sektörü, aslında nakliye konusundaki çalışmaları da körüklüyor ve daha ileri taşıyor. Tertipli düzenli ve plana bağlı kalarak çalışma aşamalarının hizmet talep eden herkese önemli derecede katkısı olduğunun altını çizmek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Hizmeti

  Gerek teknoloji ile birlikte gelişimini sürdüren bu olağanüstü sektör, tertipli çalışma ile ve düzenli aşamalarla birlikte her geçen gün değerini daha da yükseltiyor. Zaman içerisinde personelin kazandığı tecrübe ve deneyim, hizmet koşullarını ve teknolojiyi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Hızla yükselen hizmetlerinin yanı sıra uygun fiyat koşullarının yine önemli bir ayrıcalık oluşturduğunu söylemek lazım. Plana bağlı kalarak taşıma aşamalarına uymak ve düzenli çalışmak, firmamızın bu konuda en çok dikkat ettiği hususlardan biri.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Taşımacılığın En Önemli Noktalarıt

  Görevlendirilen bir ekip veya uzman bir kişiden oluşan ekspertiz hizmetleri, keşif ve aynı zamanda eşyaların değerini hakkıyla belirleme noktasında gerçekten önemli bir hizmet anlayışı aşamaları içerisinde de ilk sırada bulunan bu çalışma sayesinde, daha planlı ve projelere çalışmak mümkün oluyor. Kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanımı giderek yaygınlaşan bir yöntem haline geldi. Hele ki işinde uzman olan ambalaj ekibinin eşyaları daha korunaklı hale getirdiğini biliyoruz. Eğer bu sistemden yararlanmak isterseniz, firmamızın bu konudaki çalışmalarını incelerseniz, eşya kalitenizi nasıl koruduğumuzu çok daha iyi anlarsınız. Asansör sistemi de teknoloji ile beraber evden eve nakliye hizmetinin en önemli aşamalarından biri haline geldi. Yüksek katlı apartmanların inşaatı her ne kadar gerekli olsa da, taşımalarda eşyaların asansör sisteminden fayda olması bu konuda gerçekten inanılmaz bir destek sağlıyor. Kamyonet, kamyon ve tır gibi araçların kasa yapıları tamamen eşya için modifiye bir hale getirilmiş durumda. Bu konudaki yatırımlarıyla ön plana gelen Ankara Ekinciler Nakliyat, düzenli, tertipli çalışmalarının yanı sıra teknolojiye yaptığı yatırımlarla da göz dolduruyor. Deneyimli ekibin taşıma konusunda aldığı inisiyatif ve uygulamalar sayesinde değer verdiğiniz eşyalar zarar görmeden taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliyatta Müşterinin Firmaya Güveni

  Deneyimli ekiplerin devreye girmesi ve plana bağlı kalma çalışma sayesinde yeni evinize ulaşmak inanın çok daha kısa zaman alıyor. Hem zamandan kazandıran hem de uygun fiyat koşullarıyla size katkı sağlayan alternatifler, firmamızın hizmet sınırları içerisinde önemli bir yer tutuyor.Bugüne kadar evden eve nakliyat konusunda üzerine düşen bütün görevleri yerine getiren ve üstlendiği misyonu başarı ile temsil eden firmamız, bunda hem deneyimli eleman kadrosuna güveniyor hem de model teknolojileri kullanma konusundaki hassasiyetine güveniyor. Eğer sizde kaliteli bir firma ile iletişime geçip uygun fiyatlı seçeneklerle beraber en üst düzey hizmeti talep ederseniz, firmamız bu konuda size yardıma hazır bir şekilde bekliyor olacak. Geçeceğiniz iletişim ve talep edeceğiniz hizmet sayesinde, yeni evinize eşya kalitenizi güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Şunu unutmayın ki kaliteli ve modern bir hizmetle beraber cazip ücret alternatifleri, firmamızın çalışma politikası içerisinde önemli bir yer tutuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..