06

AnkaraKALİTELİ

06

YenikentEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Yenikent'da Nakliyat?

Ankara Yenikent semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Yenikent semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Yenikent'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Yenikent da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Yenimahalle de Nakliyat ve Ankara

  Son yıllarda kentsel dönüşüm projesi Ankara’nın pek çok ilçesini yakından etkiliyor. Bu proje kapsamında yeni inşaatlar özellikle yüksek katlı binalarla birlikte insanların hizmetine sunuluyor. Aslında son dönem içerisinde Sincan ilçesi Yenikent semtini yakından inceleyecek olursak, bu gelişiminin izlerini görmek mümkün. Evden eve nakliye hizmetinin de buna bağlı olarak gelişimi dikkatlerden kaçmazken, yeni evlerine taşınmak için bekleyen çok sayıda insanın üst düzey hizmet için arayış içerisine girdiğini görüyoruz. Bu güzel ilçede yerleşim konusunda yapılan çalışmalar, yeni apartmanların devreye girmesiyle birlikte daha modern mekânları insanlara kazandırıyor. Evden eve nakliyat sisteminin ise teknoloji gelişimi ile birlikte daha kaliteli hizmet için insanlara önemli derecede avantaj sağladığını görüyoruz. Nakliye ve taşımacılık konusunda atılan pozitif adımlar, kaliteli hizmet kadar uygun fiyat koşullarıyla da kendini gösteriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Yenikent Nakliyat

  Bu bölgede ve Ankara’nın tamamında büyük bir hızla kendini gösteren çalışmaları, pek çok şirketin kaliteli bir rekabetini ön plana taşıyor. Hizmette sınır tanımayan ve modern çalışma anlayışı ile beraber insanları şaşırtan Ankara Ekinciler Nakliyat, yalnızca Ankara’da değil ülke genelinde dikkat çeken bir firma olarak görülmekte. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarının çalışma stratejisini en iyi şekilde değerlendiren firmamız, her zaman için kaliteli hizmet adına yanınızda olmaya hazır. Her zaman için tertip düzen ve plana bağlı olarak çalışma şartlarını oluşturma, firmamızın en özel hizmetlerinden biri. Evden eve nakliye sektörünün yükselen yıldızı olan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve modern hizmet anlayışını uygun fiyat koşullarıyla destekleyip önünüze getirilmekte. Düzenli, tertipli ve aşamalı çalışmalar ise her zaman için plana bağlı kalıp insanların memnuniyetini artıran sonuçlar ortaya koyuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Yenikent Evden Eve Nakliye de Yenilikler

  Taşıma aşamaları konusunda plana bağlı kalma gerçekten büyük önem taşıyor. Keşif ve başarılı bir ekspertiz görevinin bu konuda önemli bir hamle oluşturduğunu söylemek gerek. Modern ve kaliteli hizmetlerin adresi olan firmamız, yıllardan beri kazandığı deneyimi en iyi şekilde müşterilerine yansıtmaya devam ediyor. Hem hizmet potansiyeli arttıran hem de teknoloji gelişimini en iyi şekilde kullanan firmamız, eleman kadrosunun gelişimi ile de en iyi hizmeti önünüze getirmeye devam ediyor. Üst düzey hizmet ve cazip fiyat koşulları bir araya geldiği zaman, hiç şüphe yok ki bundan en çok insanların memnuniyet kazandığını söyleyebiliriz. Özellikle son yıllarda içerisinde ambalaj konusunda yetişen elemanlarımız, kaliteli malzeme kullanmakla kalmıyor, en değerli eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde ambalaja tabi tutuyor. Bu sayede hem taşıma esnasında hem de istifa esnasında eşyaların zarar görmesinin önüne geçiliyor. Eleman deneyimi ve tecrübe hiç şüphe yok ki bu sektörün en önemli konuları arasında yer alıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Taşıma Prosedürleri

  Aynı asansör sisteminde olduğu gibi teknoloji kullanımını da firmamız en iyi şekilde dışa yansıtıyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem verdiği gibi, planlı, projeli ve taşıma aşamaları konusunda da firmamızın ayrıcalığını yakından görmelisiniz. Üst düzey hizmet ve üstlendiği misyonu başarıyla yerine getirme firmamızın dikkat ettiği hususlardan bazıları, uygun fiyat koşulları ve kaliteli hizmeti bütünleştirerek kendi sektöründe çok önemli adımlar atan Ankara Ekinciler Nakliyat, doğru, düzenli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir adresi temsil ediyor. Asansör sistemini başarıyla uygulayan, bununla birlikte düzenli istik konusunda en ayrıcalıklı hizmetleri ayağınıza getiren firmamız, eşyalarınızın adresine sorunsuz garantili ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Müşteri ve Güven Gelişimi

  Yıllardan beri hem araç kalitesiyle hem de personel deneyimi ile ön plana çıkan firmamızın hizmet konusunda size sundukları kesinlikle eksiksiz ve kaliteli sonuçlar ortaya koyuyor. Bu zamana kadar aldığınız hizmetin daha iyisini talep etmek ve taşınma konusunda sorunsuz bir hizmeti istemek en doğal hakkınız. Bu konuda firmamızda geçeceğiniz iletişim, vereceğiniz doğru karar ve atacağınız isabetli adım olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..