06

AnkaraKALİTELİ

06

YakacıkEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Yakacık'da Nakliyat?

Ankara Yakacık semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Yakacık semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Yakacık'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Yakacık da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Yakacıkta Taşımacılık Hizmeti

  Ankara’nın Yenimahalle ilçesi, güzel semtleri ile merkez görevi üstlenmiş durumda. Teknolojisi giderek gelişen evden eve nakliye sektörü, Yenimahalle ilçesinde Yakacık semtindeki hizmetleri ile göz dolduruyor. Modem teknolojileri kullanan bununla beraber uygun fiyatlı seçeneklerle eşya garantisini sağlayan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektöre önemli derecede ev sahipliği yapıyor. Sektöre yıllarını vermiş olan ve zaman içerisinde elemanlarının deneyimi ile farkını ortaya koyan firmamız, size gerçekten destek sağlamaya hazır bir şekilde bekliyor. Hem modern yöntemleri kullanan hem de tecrübeli eleman kadrosuna güvenen firmamız, son yıllar içerisinde nakliye ve taşımacılık sektöründe çok donanımlı bir hale geldi. Şehir içi ve şehirlerarası taşıma konusunda uygun ücretler firmamıza olan ilgiyi günden güne daha da çok artırıyor. Tertip düzen ve disiplinli çalışma aşamaları ile birlikte güven veren firmamız, üst düzey hizmet anlayışını her koşulda önümüze getiriyor. Eğer sorunsuz bir taşınma ve sınırsız bir hizmet için müracaat edecek olursanız, firmamız size bu konuda gerçekten yardımcı olacak. Hem gelişimi destekleyen hem de teknolojisi ile birlikte sektöre canlılık katan Ankara Ekinciler Nakliyat, günden güne daha çok gelişiyor ve insanları memnun etmeye devam ediyor. Düzenli ve tertipli çalışma aşamaları ile birlikte siz de firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Exper ve Fiyatlandırlamalar

  İlk olarak uzman bir kişi veya ekibin yaptığı ekspertiz çalışmaları, hem fiyatlandırma konusunda hem de keşif anlamında çok önemli bir görevi temsil etmekte. Bu gibi önemli bir görevden sonra daha planlı ve programlı çalışmak, taşımacılık firmaları için inanın çok daha kolay gerçekleşiyor. İkinci aşama olarak dikkat çeken ambalaj konusu da zaman içerisinde olağanüstü bir gelişim gösterdi. Teknolojisi ile insanları büyüleyen kaliteli malzemelerin yanı sıra, uygulama teknikleri de ambalaj konusunu ayrıcalıklı bir hale getiriyor. Karton koliler ve balonlu naylon ve benzeri ambalaj malzemelerinin kullanımı, eşyaların desteklenmesini sağlıyor. Taşıma esnasında kırılacak çizilecek eşyaların, iyi bir ambalajla birlikte koruma altına alındığını söyleyebiliriz. Düzenli tertipli çalışma aşamaları içerisinde son yılların gelişen asansör sistemi, gerçekten firmamız adına da önemli bir yer tutuyor. Eğer siz de kaliteli bir hizmet talep etmek isterseniz, asansör taşıma sisteminin hem hızlandırıcı yönü hem de koruyucu yönü, size gerçekten önemli avantajlar sağlayacak. Her ne kadar ekibimiz tecrübeli ve donanımlı olsa da bu yöntemle birlikte çok katlı binalardan eşyaları indirmek, çok daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Yakacık Evden Eve Nakliyat

  Kaliteli ve modifiye edilmiş araçlarımızın kasaları, tamamen eşyaları taşımak için uygun vaziyette ve müsait yapısı ile göz dolduruyor. Böylesine güzel bir ortamda düzenli istif ile beraber, eşyaların koruma altına alındığını söyleyebiliriz. Kendi sektöründe son yıllara damga vuran gelişimin adresi olan ve herkesi memnun eden Ankara Ekinciler Nakliyat, nitelikli çalışmaları ile birlikte evden eve nakliye sektörünün göz bebeği konumunda. Kaliteli araçlarıyla hizmetini daha da yukarı taşıyan firmamız, üst düzey hizmet için iletişime geçmeniz adına sizi bekliyor. Kaliteli ve modern bir hizmeti en uygun fiyat koşullarıyla almak, elbette ki önemli bir ayrıcalık olacak. Bizimle kuracağınız iletişim, bu konuda kaliteli hizmeti uygun koşullarda almanız manasına gelecek. Son derece profesyonel ve kalifiye olan elemanlarımız, baştan sona taşımacılık hizmeti esnasında en iyi hizmeti önünüze getirme gayreti gösterecek. Son derece ince ve hassas çalışmalarıyla birlikte kendi sektörüne hizmet eden firmamız, talebeden müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor. Bu alanda üstlendiği misyonu her dönemde başarıyla yerine getiren bir firmanın, gelişimle birlikte size sağladığı desteği takdir etmek gerek. Eğer günümüz koşullarında en uygun fiyat aralıkları ile birlikte kaliteli donanımlı ve modern bir hizmet almayı talep ederseniz, firmamız bu talebinizi karşılayacak ve sizin için yardıma hazır bir şekilde bekliyor olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..