06

AnkaraKALİTELİ

06

UlusEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Ulus'da Nakliyat?

Ankara Ulus semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Ulus semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Ulus'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Ulus da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ulus ve Evden Eve Nakliyat

  Ulus, yalnızca Ankara'nın değil ülkemizin de en önemli adreslerinden biri. Yoğun kalabalığı ve hareketli yapısı ile beraber çok fazla insanın bu bölgeyi ziyaret ettiğini biliyoruz. Ankara ve genelinde büyük bir hızla farkını ortaya koyan kentsel dönüşüm projeleri, inşaat sektörünün olağanüstü çalışmalarını temsil ediyor. Özellikle evden eve nakliye konusunda atılan önemli adımlar, bu sektörün hizmet kalitesini daha da ileri taşıyor. Oldukça iddialı olan çok sayıda nakliye şirketi bu sektörde rekabet içerisinde kıyasıya rekabetin ise Ankara ulus da yaşayan insanlar için iyi bir avantaj oluşturduğunu söyleyebiliriz. Bu zamana kadar eleman eğitimine ve personel yetiştirilmesine büyük özen gösteren Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu sektördeki en kaliteli hizmetlerinden birini temsil ediyor. Hem şehir içi hem de şehirlerarası hizmette gelişimi hedefleyen firmamız, kendi branşında çıtayı yükseltiyor ve rekabeti ön plana taşıyor. Kaliteli firmaların rekabet için ortaya koyduğu kıyasıya mücadele, kaliteli hizmetle birlikte uygun fiyatları beraberinde getiriyor. Son dönemin en gelişmiş evden eve nakliyat sistemleri, bu bölgedeki firmaların rekabetini daha da olumlu bir noktaya taşıyor. Bütün aldığı işlerde prensipli davranışa ve düzenli çalışma aşamalarını özen gösteren firmamız, eşya kalitenizi güven içerisinde taşımayı vaat ediyor. Aldığı bütün işlerde üstlendiği misyonu yerine getiren firmamızın gelişmiş yöntemler konusunda da çok olumlu adımlar attığını söylemek gerek. Tertip, düzen ve planlı çalışma, işletmemizin nakliyat esasları arasında yer alıyor. Özellikle planlı ve programlı çalışma en olmazsa olmazlarımızdan biri.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ambalaj ve Paketleme İşlemi

  Potansiyel olarak verdiği hizmetlerde disipline büyük önem veren firmamızın, planlı ve programlı çalışması bütün işler için gerekli. Evden eve nakliyat gerçekten bizim işimiz. Müşteri daima haklıdır ilkesinden yola çıkarak, eşyaların güven altına alınması ve garantili bir sistemle taşınması için uzman ekspertiz iş başında. Ambalaj konusunda kendini geliştiren ve uygulamalarıyla da bunu ispat eden personelimiz, eşyalarınızın güvenliğini her koşulda garanti altına alıyor. Taşımacılık sektörü gelişiminde yeni asansör sisteminin önemi çok büyük büyük bir hızla gelişen ve kendini yenileyen firmamız, her koşulda kaliteli hizmet için yanınızda ekspertiz ile devam eden süreçte güvenli bir ambalaj eşyaları koruma altına alıyor. Bu sistemin ve sektörün en önemli çalışma anlayışını temsil eden asansör uygulaması, profesyonel ekip ve ekipman tarafından sağlanıyor. İstifleme ve düzenli taşıma konusunda oldukça önemli işlere imza atan Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi branşında en ileri teknolojiyi kullanan firma bağlantıya geçtiğiniz anda, eşya kalitemizin garanti altında olacağını unutmayın. Çok sayıda taşımacılık şirketi fiyatlar konusunda uçuk rakamlar önünüze çıkarırken, firmamız son derece uygun ücret koşullarıyla en kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor. Değerlendirme yapmak için geçeceğiniz iletişim planlı ve programlı çalışmanın ilk adımı olan ekspertizi harekete geçirecek. Yaptığı keşif hem fiyatlandırma hem de ürün değerlendirme konusunda önemli bir çalışma ortaya koyacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Garantili ve Profesyonel

  Bizimle geçtiğiniz iletişim sayesinde hizmet konusunda memnuniyetiniz garanti olacak. Evden eve nakliyat firması olarak bu piyasada bulunan çok sayıda kuruluşun kaliteli ve garantili hizmet vermediğini biliyoruz. Bu sektörde profesyonel olarak çalışan nakliye şirketleri, sizin de öncelikli tercihiniz olmalı. Merdiven altı diye nitelenen işletmeleri tercih etmek yerine bizimle iletişime geçerek kendinizi ve eşyalarınızı korumuş olursunuz. Hızla yükselen bir sektörde kaliteli hizmet anlayışını temsil eden firmamız, şehir içi ve şehirlerarası hizmet konusunda en ayrıntılı hizmetleri ayağınıza getirmeye devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..