06

AnkaraKALİTELİ

06

UlubatlıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Ulubatlı'da Nakliyat?

Ankara Ulubatlı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Ulubatlı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Ulubatlı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Ulubatlı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ulubatlı Evden Eve

  Ulubatlı semti Sincan ilçesinde, özellikle evden eve nakliye sektörünün geliştiği semtlerden biri. Ankara’nın bu bölgesi, ülke genelinde hareketli bir sektöre ev sahipliği yapıyor. Nakliye ve taşımacılık firmalarının ortaya koyduğu performans, en çok da hizmet talep eden insanları memnun ediyor. Evden eve nakliyat konusunda başarılı çalışmalarıyla farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu alanda çok önemli gelişmelere imza atmakta. Üst düzey hizmet anlayışını deneyimli personeli ile gerçekleştiren firmamız, uygun ücret ve fiyat koşullarıyla da gerçekten memnuniyet kazanmış durumda. Plana bağlı çalışma ve düzenli aşamalar konusunda da firmamızın ayrıcalıklarını yakından görmelisiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörel Gelişimimiz

  Evden eve nakliyat çok önemli bir sektör gelişimi olarak görülmeli. Tecrübeli ekipleri ile beraber bu sektörde hizmet veren Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve doğru hizmetin adresi olma özelliğini sürdürüyor. Düzenli çalışma aşamaları konusunda keşif, ambalaj ve asansör sisteminin tertip ve düzen açısından büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. İstif konusunda önemli bir avantaj sağlayan kaliteli araçlarımız, yüklendikten sonra hızlı bir şekilde istikametine ulaşıyor. Evinize yine asansör sistemi ile taşınan eşyalar, kaliteli bir hizmetin göstergesi. Hem gelişmiş bir sistem hem de uygun fiyatlı seçenekler, bu konuda firmamızı gerçekten ayrıcalıklı bir noktaya taşıyor. Eğer sizde kaliteli ve modern bir hizmet arayışındaysanız, Ankara Ekinciler Nakliyat tercihiniz, vereceğiniz en isabetli karar olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..