06

AnkaraKALİTELİ

06

UfuktepeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Ufuktepe'da Nakliyat?

Ankara Ufuktepe semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Ufuktepe semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Ufuktepe'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Ufuktepe da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Ufuktepe de Nakliyat

  Oldukça hareketli ve büyümeye müsait olan Ankara’nın bütün semtleri, evden eve nakliye konusunda çok önemli bir gelişim yaşıyor. Kendi branşında başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu alandaki sektörel gelişimin öncüsü konumunda. Kaliteli ve modern hizmet anlayışını her yere ulaştırmaya çalışan firmamız, deneyimli personeline ve donanımlı araçlarına güveniyor. Evden eve nakliyat konusunda çıtayı sürekli yükselttiği gibi firmamızın bu konudaki uygulamaları tüm müşterilere güven veriyor. Kaliteli hizmet ve cazip fiyat bütünleşmesi sonucunda ayağınıza gelen bu hizmeti en uygun koşullarda talep edebilirsiniz. Firmamızın çok önemli prensipleri arasında yer alan düzenli taşımacılık ve aşamalar konusundaki ciddiyet, adeta çalışma prensibimiz in dışa yansıması olarak görülüyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ufuktepe Evden Eve Nakliyat

  Bütün üstlendiği görevler de kaliteli hizmeti hedefleyen firmamız, hizmet standartlarını yükseltecek bir potansiyele sahip olarak farkını ortaya koyuyor. Düzenli çalışma aşamaları konusunda da her zaman teknolojisine güvenen Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin nakliye sektörünün en hızlı gelişen firmalarından biri. Müşteri memnuniyetini elde etmek ve insanların bu alandaki güvenini kazanmak, hiç şüphe yok ki teknoloji gelişiminin de en önemli hususun oluşturuyor. Tecrübeli, deneyimli ekiplerin devreye girmesi, donanımlı ve kaliteli teçhizatların kullanılması düzenli aşamalarla birlikte iyi bir hizmeti temsil ediyor. Keşif ile başlayan süreçte ambalaj ve asansörlü sisteminin kullanımı, aşamalar halinde gerçekleşiyor. Kaliteli ve modern araçlara yapılan düzenli istifleme sayesinde eşyaların yeni adresine sorunsuz ve en kısa sürede ulaşması sağlanmakta. Her türlü aşamada profesyonel çalışma anlayışına güvenen Ankara Ekinciler Nakliyat, bugün geldiği noktayı kaliteli hizmetlerine borçlu. Her geçen gün insanların güvenini kazanan ve müşteri memnuniyetini elde eden firmanın, ihtiyaç duyduğunuz anda size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ufuktepe ve Nakliye Sistemi

  Çok hızlı gelişen bir sektör olan evden eve nakliye sistemi, profesyonel ekiplerin ve modern çalışma anlayışının katkısını gerekli kılıyor. Bu konuda oldukça avantajlı olan firmamızın gün geçtikçe hizmet potansiyelini daha da yukarı taşıdığını gözlemliyoruz. Eşya kalitenizi koruyan maddi olanaklarınız en iyi şekilde fırsata çeviren nakliye firmaları, bu alanda gerçekten önemli bir rekabet yaratıyor. Bizim firmamız ise hem uygun fiyat koşulları hem de kaliteli hizmetle birlikte her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..