06

AnkaraKALİTELİ

06

TelsizlerEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Telsizler'da Nakliyat?

Ankara Telsizler semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Telsizler semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Telsizler'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Telsizler da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Telsizlerde Nakliye Hizmeti

  Gelişmeye son derece açık olan telsizler semti, Altındağ Belediyesi'ne bağlı ve Ankara'nın en gözde mekânlarından biri. Evden eve nakliye sektörü gelişirken, sektörün bu semtteki hizmetlerinin de aynı gelişimi gösterdiğini söylemek gerek. Gelişimi ve teknolojiye yıllarını veren Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmette sınır tanımayan anlayışı ile beraber eşyalarınızın güvenliğini garanti ediyor. Yetişmiş personeli ve profesyonel kadrosunun yanı sıra nakliye konusunda en gelişmiş yöntemler, firmamızın şehiriçi ve şehirlerarası hizmetleri arasında. Asansör kullanımının yanı sıra uygun fiyatlı seçenekler, firmamızın ayrıcalıklarından sadece birkaçı. Düzenli ve tertipli çalışma anlayışı ise bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Her Zaman Bize Güvenin

  Belli bir plan dâhilinde hareket eden firmamız, bütün eleman kadrosuyla birlikte bütün işlere dört elle sarılıyor. Kontrol ambalaj ve asansörlü taşıma sıralaması, standart bir uygulama olup eşyalarınızın güvenliğini sağlamakta. Asansör sistemi konusunda her zaman hassas davranan ekiplerimiz, bu sayede eşya kalitenizi hem koruyor hem de garantili bir hizmeti ayağınıza getiriyor. Araçla beraber eşyalarınızın yerine ulaşması, en kısa sürede gerçekleşiyor evinize merdiven boşluğunu kullanarak veya asansör sistemi ile beraber eşyalarınızı en kısa sürede ulaştırmaktayız. Kendi branşında ki çalışmalarıyla evden eve nakliye sisteminin öncüsü olan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli hizmet ve uygun fiyat koşullarıyla beraber her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..