06

AnkaraKALİTELİ

06

SöğütözüEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Söğütözü'da Nakliyat?

Ankara Söğütözü semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Söğütözü semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Söğütözü'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Söğütözü da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Söğütözü ve Önemli İşler

  Pek çok farklı semtte ve değişik ülkelerde üst düzey hizmeti temsil eden evden eve nakliye, Ankara’nın hızlı gelişen sektörlerinden biri. Hizmet anlamında çok şey vaat eden yaptığı çalışmalarla da bu vaatleri yerine getiren nakliye şirketleri, hizmet sektörü konusunda oldukça olumlu adımlar atmaya devam ediyor. Ankara’nın Çankaya ilçesi, model gelişmiş ve büyük bir ilçeyi temsil etmekte. Burada bulunan Söğütözü semti ise son dönemler içerisinde nakliyat şirketlerinin en yoğunlukta olduğu bölgelerden biri. Düzenli ve tertipli çalışmalarıyla farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu güzel semtteki verdiği hizmetlerle de insanlar adına gerçekten müthiş fırsatlar hazırlıyor. Eşya kalitesini korumak da kalmayan, zamandan ve uygun fiyat koşullarından kazandıran firmamız, her an için size yardıma hazır bir şekilde bekliyor. Aldığı bütün işlerde ve gerçekleştirdiği bütün hizmetlerde planlı çalışma anlayışına uyan firmamız, taşıma aşamaları konusunda da oldukça hassas davranıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Söğütözü Nakliyat

  Ürün ve hizmet anlayışının daha net bir şekilde ortaya konabilmesi için bir uzman keşfi gerçekten çok önemli fiyatlandırma olduğu kadar, eşya değeri belirlemede de uzman görüşünün önemini çok iyi anlamamız lazım. Bu konudaki kaliteli hizmetlerin öncüsü olmaya devam eden Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmette sınır tanımıyor ve planlı programlı çalışma aşamasıyla beraber insanlara gerçekten çok önemli avantajlar sağlıyor. Yıllardan beri geliştirdiği teknolojisini kaliteli hizmetlerine yansıtan firmamız, üst düzey hizmet potansiyeli ile beraber her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Eşya kalitesini koruyan keşifle beraber ambalaj asansör taşıması ve araç istifleme uygulamalarını yerine getiren firmanın aşamaları konusunda gösterdiği azami özen oldukça dikkat çekici. Eşyanızın evinize varana kadar korunaklı olması ise firmanın çalışma politikalarını gözler önüne seriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..