06

AnkaraKALİTELİ

06

SincanEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Sincan'da Nakliyat?

Ankara Sincan semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Sincan semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Sincan'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Sincan da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Sincanda Nakliye Hizmetleri

  Ankara'da adeta kilit rol oynayan ilçelerden biri olan Sincan, hem endüstrisi ile hem de inşaat sektörü ile gelişimini sürdürüyor. Son dönem içerisinde evden eve nakliyat hizmetlerinin, bu bölgede artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Teknoloji ve gelişimi kendine ilke edinmiş olan Ankara Ekinciler Nakliyat, Ankara'nın Sincan ilçesinde olağanüstü hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Tamamen uzman ve profesyonel çalışma gerektiren nakliye hizmetleri, hem teknolojisiyle hem de kaliteli elemanlarıyla inanın göz dolduruyor. Hizmette sınır tanımayan, kendini geliştiren ve hizmet çıtasını giderek yükselten firmamız, bu sektörün en hızlı gelişen işletmelerinden biri. Tecrübe ve deneyim konusuna azami derecede özen gösteren firmamız, teknoloji kullanımı konusunda da oldukça cesaretli adımlar atıyor. Araçlar asansör sistemi ve ambalajlama yöntemlerinin yanı sıra, bu alandaki bütün gelişmiş teknolojiler firmamızın çalışma politikaları içerisinde bulunuyor. İnsanlar yıllarca birikim yapıp evine kazandırdığı eşyaların değerini çok iyi biliyor. Eğer sizde taşınırken eşyalarınız zarar görmesin istiyorsanız, bu konuda uzman bir firma ile iletişime geçmeniz lazım.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Sincanda Evden Eve Nakliyat

  Evden eve nakliyat konusu hizmet sektörünün ayrıcalıklı bir kolu haline geldi. Bu alanda yapılan ciddi çalışmalar eşya kalitenizin korunmasına yardımcı oluyor. Yıllardan beri verdiği hizmetle birlikte eleman kalitesini de en üst düzeye çıkaran Ankara Ekinciler Nakliyat, bu konuda hizmet talep edeceğiniz en önemli firmalardan biri. Hem kaliteyi hem de uygun fiyat koşullarını aynı anda ayağınıza getiren firmamız, kesinlikle memnun kalacağınız bir hizmet vaat ediyor. Araçları sürekli yenileyen, teknolojisini de gelişimde bütünleştiren nakliye ve taşımacılık şirketimiz, en uygun koşullarda hizmetinizde olmaya devam ediyor. Nakliyat konusunda düzenli taşıma aşamaları ve bu aşamalara dikkat etmek, tamamen memnuniyetinizi kazanacak bir çalışmayı temsil ediyor. Planlı ve projede çalışma sayesinde eşyalarınızın güven içerisinde yeni adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Deneyimli Elemanlarla Ambalajlama işlemi

  Yıllardan beri üstlendikleri keşif görevi ile başarısını ortaya koymuş olan ekiplerimiz, eşyalarınızın güvenliği için önemli bir ön çalışma yürütüyor. Hem taşıma plan oluşturma hem de eşya kalitenizi koruma için ekspertiz görevi son derece gerekli ve özel bir görev. Uzman olan ekip ve elemanlarımız en kısa sürede bir plan oluştururken, eşyalarınızın hak ettiği değeri vererek sizi ve evinizi güvence altına alıyor. Düzenli ambalaj taşımacılıkta gerçekten çok önemli ve ayrıcalıklı bir hizmet, karton koli ve naylon kalitesi üst düzey olduğu gibi, ambalajlama konusunda profesyonel olan elemanlarımızın eşyalarınıza katkısı gerçekten en üst düzeyde gerçekleşiyor. Giderek gelişen bir teknolojiyi temsil eden evden eve nakliye, özellikle asansör sistemi ile beraber kendini bulmuş görünüyor. Çok katlı apartmanların inşa edildiği bir dönemde profesyonel asansör sisteminin eşyalarınızı taşıma konusunda iyi bir alternatif oluşturduğunu söylemek gerek. Yıllardan beri teknolojisini geliştiren ve performansını arttıran firmamız, düzenli aşamalar ve çalışma planı ile de size yardımcı olmaya devam ediyor. Kamyon, tır ve kamyonet gibi taşımacılık için en olmazsa olmaz araçları kullanan firmamız, araçların kasa yapısını da en iyi şekilde modifiye hale getirmiş durumda. Profesyonel ekiplerimiz konusunda ortaya koymuş olduğu mükemmel çalışma anlayışı, hem eşyaları koruyor hem de hızlı bir hizmeti temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Detaylar İle Nakliye

  Hizmet kalitesini arttırdığı gibi, cazip fiyat koşullarıyla da müşterisini memnun eden Ankara Ekinciler Nakliyat, inanın bu sektörde en hızlı gelişen firmalardan biri olma özelliğini taşıyor. Müşterilerine verdiği hizmetle güven kazanan, zaman içerisinde potansiyelini artıran ve daha geniş kitleler tarafından karşılık gören firmamız, her an için hizmetinizde olmaya hazır. Düzenli istif ile beraber araçların istikametine en kısa sürede varması, nakliye hizmetimizden hızlandırıyor ve müşteri memnuniyetini daha da ön plana taşıyor. Teknolojiyi kullanan eleman gelişimine önem veren firmamız, gerçekten bu konuda öncelikli tercihiniz olabilir. Evlere eşyaları ulaştırma konusunda yeni asansör sistemine güvenen firmamız, gelişmiş araç teknolojisi ile birlikte, bu uygulamayı başarıyla yerine getiriyor. En kısa sürede gerçekleşen taşınma işlemi demek, hizmet talep eden insanların çok fazla yorulmadan yeni evine kavuşması manasına geliyor. Nakliye taşımacılık ve hizmet konusundaki gelişen sektör, her an hizmetinizde. Firmamızla geçeceğiniz iletişim, bu konuda size yardımcı olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..

s