06

AnkaraKALİTELİ

06

SıhhıyeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Sıhhıye'da Nakliyat?

Ankara Sıhhıye semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Sıhhıye semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Sıhhıye'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Sıhhıye da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Sıhhıye Nakliye

  Evden eve nakliye sektörü gelişiyor ve ülkemizin pek çok yerinde kaliteli hizmeti temsil ediyor. Özellikle Ankara gibi gelişimi açık bir şehirde pek çok semtte ve ilçede hizmetleri yakından görmek mümkün. Nakliye ve taşımacılık şirketlerinin rekabete beraber yansıttığı kaliteli hizmetler, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı sıhhiye semtinde farklı bir hizmeti temsil ediyor. Yıllardan beri kendi branşında ki kalitesini ispatlamış olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu konuda örnek gösterilecek firmalardan biri. Gelişmiş tekniğinin yanı sıra, eleman kadrosuyla da kendini ispat eden firmamız, üst düzey hizmet anlayışıyla beraber her zaman yanınızda olmaya devam edecek. Tertipli düzenli ve aşamalara dikkat ederek çalışma anlayışı nakliye şirketleri arasında kaliteyi temsil etmeye devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sıhhıye Evden Eve Nakliyat

  Belli bir stratejiye sahip olan firmalar, evden eve nakliyat konusunda atılacak adımlara büyük özen gösteriyorlar. Firmamızın da bu konudaki hassasiyeti, elbette ki eşyalarınızın kalitesini ve garantisini temsil etmeye devam ediyor. Keşif ambalaj ve asansör sistemini takip eden araca taşıma işlemi, düzenli bir çalışmayı, gerçekten zaruri hale getiriyor. Mesafe ne kadar uzun olursa olsun, ister şehir içi istese de şehirlerarası ulaşım, elbette ki düzenli istiflenmiş bir aracın dayanıklılığı daha üst düzey olacak. İstikametine başarıyla ulaşan ve kısa zamanda eşyaları yerine teslim etme konusunda başarılı çalışma ortaya koyan firmamız, her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Kuracağınız bir iletişim, size kaliteli hizmetle beraber uygun fiyat koşulları konusunda da yardımcı olacak. Bu alanda çalışan pek çok firmanın rekabeti ise kaliteli hizmete yansımaya devam edecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..