06

AnkaraKALİTELİ

06

ŞeyhşamilEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Şeyhşamil'da Nakliyat?

Ankara Şeyhşamil semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Şeyhşamil semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Şeyhşamil'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Şeyhşamil da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Şeyhşamil Nakliyat

  Merkezde bulunan ve endüstriyel açıdan sürekli gelişen bir mahalle, şeyh şamil Ankara Etimesgut'ta bulunuyor. Bu bölgedeki gelişimler içerisinde evden eve nakliyat sektörünün ayrıcalıklı bir yeri var. Taşınmalarına arttığı yeni binaların teslim edildiği dönemlerde, eşyalarınıza ve size güven veren Ankara Ekinciler Nakliyat, sınırları aşan bayrağı daha ileri taşıyan bir çalışma anlayışını benimsiyoruz. Müşteri memnuniyetini elde etmek için eşya kalitesine önem veren ve taşımacılık konusunda en yeni yöntemleri kullanan firmamız, cazip fiyat seçenekleriyle de sizi etkileyecek. Tertip ve düzen konusunda azami özen gösteren, bunu da çalışma aşamalarına yansıtan firmamız, üstlendiği bütün görevler de planlı çalışmaya büyük özen gösteriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  ŞeyhŞamil Evden Eve

  Her zaman olduğu gibi evden eve nakliyat konusunda öncelikle keşif hizmeti, hem açıklayıcı hem de planlayıcı bir hizmet eşya kalitesini güvence altına alan bu sistem, aynı zamanda planlı programlı çalışmanın da ilk adımını oluşturuyor. Ambalaj malzemesinde gelişen kalite, korunaklı ve sağlam bir sistemi gösteriyor. Uzman olan ekibin yaptığı düzenli ambalaj ise taşınma esnasında eşyaları koruyan en önemli unsurlardan biri. Bu sektörde hizmet veren pek çok nakliye şirketi, taşımacılık sektörü daha da ileri taşımaya gayret gösteriyor. Bu firmalar içerisinde yer alan Ankara Ekinciler Nakliyat, çıtayı giderek daha da yükseltmekte. Asansör sistemini verimli kullanan, bununla beraber gelişmiş araçları ve düzenli istifleme hizmet sunan firmamız, hemen ulaşabileceğiniz bir mesafede geçeceğiniz iletişimle birlikte memnuniyetiniz garanti olacak. Firmamızın özel çalışmalarını yakından görme şansınız olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..