06

AnkaraKALİTELİ

06

ŞereflikoçhisarEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Şereflikoçhisar'da Nakliyat?

Ankara Şereflikoçhisar semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Şereflikoçhisar semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Şereflikoçhisar'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Şereflikoçhisar da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat

  Ankara'nın merkez ilçeleri kadar yakın bölgedeki ilçeleri de büyük bir hızla gelişiyor. En başta müteahhit firmaların yaptığı çalışmalar, bu gelişimin adeta bir kanıtı. Kentsel dönüşüm projeleri ile beraber inşaat sektörünün hareketli çalışmaları bir diğer hizmet sektörü olan evden eve nakliye, çalışmalarını hızlandırmış durumda. Bu zamana kadar ortaya koyduğu performans ile Şereflikoçhisar ilçesinde yükselişi temsil eden Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli bir evden eve nakliyat firması olarak kendini gösteriyor. Yıllardan beri tecrübe ve deneyim bakımından yükseliş gösteren firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat sularıyla beraber sizi bekliyor. Geçeceğiniz iletişimde birlikte memnuniyetiniz garanti olacak ve taşınma konusunda en ufak bir sorun dahi yaşamayacaksınız. Eğitim konusuna büyük önem veren ve tecrübe konusunda elemanlarını sürekli yetiştiren firmamızın teknoloji kullanımı konusunda da oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Firma Tecrübesi

  Deneyimli ve tecrübeli nakliye şirketleri, bu sektörde hizmet kalitesini yükseltiyor. Aynı zamanda uygun fiyat koşullarını gündeme taşıyor. Bu alanda yaşanan rekabete katkı sağlayan firmamız, kaliteli hizmet ve düzenin aşamalar konusunda da son derece iddialı ve olağanüstü çalışmalar ortaya koyuyor. Plana bağlı kalarak çalışma ve düzenin aşamalar konusundaki uyumlu yapısı, firmamızı için gerçekten çok ayrı bir yere taşımış durumda. Teknoloji kullanımı konusunda ısrarcı olan işletmemiz, her an için düzenli bir şekilde yardıma hazır bekliyor. Elemanları deneyimli kullandığı sistem, geçerli olan firmamızın taşıma aşamaları konusunda da çok özel sunumları dikkat çekiyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzenli Taşınma ve Teknoloji

  Düzenli taşıma aşamaları ve dengeli çalışma konusunda son derece iddialı olan firmamızın ortaya koyduğu yol ve yöntemler, belli bir sıra ile işliyor. En başta keşif ve ekspertiz hizmetinin burada önemli bir önceliği var. Tecrübeli deneyimli ve donanımlı ekiplerin katkısıyla beraber gerçekleşen bu hizmette, eşyalarınızın güven altına alınmasının ilk aşaması uygulamaya konuyor. Düzenli bir ambalaj bunu takip ederken, ambalaj malzemesi kadar ambalajlama sisteminin de burada önemini unutmamak gerek. Yıllardan beri teknolojiyi kendine ilke edinmiş olan firmamız, olağanüstü ve modern çalışma anlayışıyla beraber gün geçtikçe çıtayı yükseltiyor. Nakliye ve taşımacılık şirketleri içerisinde şehirlerarası taşımacılığı en iyi noktaya taşıyan firmamız, ücretleri konusunda da sürpriz sunumlarda bulunmaya devam ediyor. Ambalajı tamamlanan ürünlerin düzenli ve tertipli bir şekilde asansör sisteminden faydalanması, araca taşıma konusunda en hızlı yöntemi oluşturmakta. Zarar görmeden, değerini kaybetmeden araçlara düzgün istiflenen eşyaların en kısa süre içerisinde olması gereken yere hareket ettiğini gözlemliyoruz. Ulaşım konusunda teknolojiler ve araç kalitesi gerçekten çok önemli bir yer tutuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvenin Önceliği

  Yıllardan beri kendi sektöründe yaptığı çalışmalarla farkını ortaya net bir şekilde koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, gerçekten pek çok insanın umudu olmuş durumda. Hem teknolojiyi kullanan hem de düzenli aşamalara dikkat eden firmamız, asansör sistemini yeni evinize taşınırken de kullanıyor. Hızlıca gerçekleşen bu düzenli ve tertipli işler en başta ev sahiplerini sonuna kadar memnun etmekte. Evden eve nakliyat sektörünün adeta çıkış içerisinde olan firması Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmette sınır tanımıyor ve gelişimi en uygun şekilde ayağınıza getiriyor. Eğer siz eşyalarınızı koruyacak kaliteli bir hizmetten yararlanmak isterseniz, firmamızda geçeceğiniz iletişim vereceğiniz en isabetli kararlardan biri olacak. Olağanüstü çalışma azmi ve muhteşem potansiyeli ile birlikte diğer firmalardan farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektörün en önde gelen hizmetlerinden birini temsil ediyor. Talip olduğu bütün hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, deneyimli eleman kadrosuyla birlikte göreve hazır bir şekilde bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..