06

AnkaraKALİTELİ

06

ŞentepeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Şentepe'da Nakliyat?

Ankara Şentepe semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Şentepe semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Şentepe'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Şentepe da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Şentepede Nakliye Firmasıyız

  Yenimahalle ilçesinde bulunan Şentepe semti, Ankara'nın çok güzel mahalle ve semtleri içerisinde yer alıyor. Yeni ve etkileyici apartmanlar, bu bölgede gerçekten dikkatleri üzerine çekiyor. Evden eve nakliye konusunda önemli derecede zemin hazırlayan bu muazzam bölgede, iddialı çalışmalar göz dolduruyor ve dikkatleri çekiyor. Yıllardan beri elemanlarına kazandırdığı deneyim ve tecrübe, firmamızı bu konuda diğerlerinden ayırıyor. Eğer uygun fiyatlı seçenekler ile birlikte sorunsuz bir evden eve nakliyat hizmeti isterseniz, Ankara Ekinciler Nakliyat tercihi gerçekten sizin için verilecek en doğru karar olabilir. Büyük bir hızla gelişimini sürdüren firmamız eleman kadrosuyla da bu gelişimi daha da ileri taşıyor. Tertipli düzenli ve disiplinli çalışma aşamaları ise bizim önemli derecede prensiplerimizi oluşturuyor. Nakliye ve taşımacılık sektörel gelişimi asansörlü sistemi tercih ederken, uygun fiyat koşulları da bu konuda dikkat çekiyor. Yıllarca kendini geliştiren ve iddialı çalışmalarıyla birlikte farkını ortaya koyan firmamız, düzenli çalışma aşamaları ile da yine farkını hissettiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kaliteli Firmacılığımız

  Keşif ve düzenli bir ekspertiz hizmetinin, müşteriler açısından iyi bir fırsat oluşturduğunu söylemek gerek. Oldukça donanımlı ve kaliteli sistemleri ile kendini tanıtan firmalarımız. İddialı bir çalışma anlayışıyla size bu konuda destek veriyor. Düzenli ambalaj asansör sistemi ve istifleme konusundaki iddialı çalışmalar da gerçekten eşya kalitenizi korumaya devam etmekte. Sorunsuz bir taşımacılığın adeta göstergesi olan ve en gelişmiş metotlar kullanarak size yardımcı olan firmamız, araç kalitesiyle de bunu net bir şekilde gösteriyor. Düzenli istiyor modern çalışmalar ve gösterişli hizmetler, tecrübeli ve deneyimli ekiplerin katkısıyla gerçekleşiyor. Son yıllara damga vuran ve evden eve nakliyat konusunda çok önemli gelişmelere imza atan firmamız, uygun ücretli koşullarla beraber kaliteli hizmeti önümüze getiriyor. Son derece donanımlı ve kaliteli ekipmanı ise firmamızın ayrıcalıkları arasında önemli bir yer tutuyor. Sorunsuz hızlı kaliteli bir hizmet talep etmek için firmamızla geçeceğiniz iletişim, size gerçekten fazlasıyla yardımcı olacak. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişmanlık duymayacak ve memnun kalacaksınız.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..