06

AnkaraKALİTELİ

06

SelçukluEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Selçuklu'da Nakliyat?

Ankara Selçuklu semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Selçuklu semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Selçuklu'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Selçuklu da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Selçuklu Nakliye

  Evden eve nakliyat, çok önemli bir sektör çalışması ve ülke genelinde kendini geliştiren olağanüstü bir sistem olarak görülüyor. Sincan ilçesi Ankara’nın en hareketli ve gelişime açık ilçelerinden biri olarak kendini gösteriyor. Özellikle son yıllarda içerisinde Selçuklu Mahallesi evden eve nakliye hizmetlerinin çok hızlandığı bölgelerden biri görünümünde. Son yıllara gelişimi ile damga vuran Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve modern hizmet anlayışıyla beraber her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Deneyimli personeline güvenen ve taşımacılık konusunda yeni teknolojileri kullanan firmamız, uygun fiyatlı seçenekleriyle de her zaman için yanınızda olmaya devam edecek. Düzenli ve tertipli çalışma aşamalarının önemini çok iyi bilen şirketimiz, üst düzey hizmet koşulları ile beraber her zaman emrinizde.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Selçuklu da Evden Eve

  Uzman ekibin ekspertiz hizmeti ve gerçekleştirdiği keşif sayesinde, plan ve programın ilk adımı başarıyla gerçekleşiyor. Garantili bir hizmet için eşyaların hak ettiği değeri bulması gerçekten çok önemli. Tüm ev sahipleri için büyük önem taşıyan eşyalar, sorunsuz ve zarar görmeden taşınmalı. Yıllardan beri bu konudaki üst düzey hizmeti ile göze batan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve model hizmetleri ev sahipliği yapıyor. Ambalaj ve asansör konusunda da en gelişmiş teknolojileri kullanan firmamız, müşteri memnuniyetini en önde tutmaya devam ediyor. Pek çok firma olmakla birlikte, bu alanda taşımacılık şirketleri rekabeti daha da yükseltiyor. Hizmet olarak üst düzey hedefleyen çok sayıda firmanın fiyat koşullarıyla da müşterileri memnun ettiğini söyleyebiliriz. Bu firmalar içerisinde yer alan ve başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve modern hizmet anlayışını en uygun koşullarda önümüze getiriyor. Hizmet talebi için geçeceğiniz iletişim, bu konuda atacağınız en doğru adımın göstergesi olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..