06

AnkaraKALİTELİ

06

SanatoryumEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Sanatoryum'da Nakliyat?

Ankara Sanatoryum semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Sanatoryum semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Sanatoryum'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Sanatoryum da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Sanatoryum Evden Eve Nakliye

  Son yıllar içerisinde evden eve nakliye önemli bir sektör haline geldi. Taşımacılık ve nakliyat konusunda hizmet veren firmaların yepyeni uygulamalarla birlikte insanların karşısına çıktığını görüyoruz. Keçiören ilçesine bağlı sanatoryum semti, bu konuda oldukça hareketli günler yaşıyor. Ankara’nın pek çok bölgesinde olduğu gibi bu semtte de evden eve nakliyat çalışmaları hız kazanmış durumda. Bu alandaki çalışmalarıyla insanlara kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Ankara Ekinciler Nakliyat, oldukça donanımlı ve kaliteli bir çalışma programını takip ediyor. Hem eleman yönünden oldukça şanslı olan hem de teknoloji kullanımı ile beraber farkını ortaya koyan firma, çalışma aşamaları konusunda da özen ve hassasiyet gösteriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliye ve Ev Eşyaları

  Keşif ve düzenin ambalajın sonrasında asansör sistemini devreye koymak, taşımacılık sisteminin en önemli uygulamalarından biri haline geldi. Ankara Ekinciler Nakliyat ve uygun fiyatlı hizmet seçenekleri, kaliteli araçlarla destekleniyor ve evinize eşyalarınızın sorunsuz ulaşması sağlanıyor. Hizmette sınır tanımayan gelişimi ve teknolojiyi en iyi şekilde yorumlayıp önümüze getiren Ankara Ekinciler Nakliyat, şehiriçi ve şehirlerarası hizmette potansiyeli giderek yükseltiyor. Deneyim ve tecrübe konusunda ekiplerine güvenen asansör sistemi ve araçlarının katkısıyla teknolojiye güvenen firmamız, her an için hizmet adına hazır bir şekilde bekliyor. Firmamızda geçeceğiniz iletişim sayesinde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..