06

AnkaraKALİTELİ

06

SamanpazarıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Samanpazarı'da Nakliyat?

Ankara Samanpazarı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Samanpazarı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Samanpazarı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Samanpazarı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Samanpazarında Sektörümüz

  Evden eve nakliye hizmeti Ankara'nın bütün semtlerinde elişim gösteriyor. Altındağ İlçesi Samanpazarı semti ise bu konuda biraz daha öncelikli olarak dikkat çekiyor. Büyük bir hızla gelişim gösteren evden eve nakliyat sisteminin önemli bir parçası olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu konuda hizmet alacağınız en kaliteli adreslerden biri. Planlı ve programlı çalışmalar ise bu bölgeyi daha bilinçli hale getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Samanpazarında Evden Eve Nakliye Sunmak

  Keşif, ambalaj ve asansör sistemi eşyaların araca en uygun koşullarda taşınmasını sağlıyor. Tamamen profesyonel ekiplerden kurulu bir takım çalışması, eşyalarınızın olduğu kadar insanların can güvenliği açısından da büyük önem taşıyor. Samanpazarı semtinde nakliye hizmeti ve sektörel gelişimi göz dolduran bir yükseliş gösteriyor. Araca yüklenen eşyaların ise en kısa sürede adresine ulaşması, bu kaliteli nakliye araçları ile birlikte mümkün görünmekte. Taşınacağınız binaya vardığımız andan itibaren kurduğumuz asansör sistemi, güvenli ve sorunsuz taşımacılık için gerçekten çok önemli. Oldukça kaliteli bir hizmeti cazip fiyat koşullarıyla vermek, firmamızın çalışma prensipleri arasında önemli bir yer tutuyor. Kendi sektörünün yükselen yıldızı olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu konuda kaliteli hizmet adresi olarak her zaman yanınızda. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olan firmamız, iletişime geçmeniz halinde en kaliteli hizmeti önünüze getirecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..