06

AnkaraKALİTELİ

06

PursaklarEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Pursaklar'da Nakliyat?

Ankara Pursaklar semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Pursaklar semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Pursaklar'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Pursaklar da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Pursaklarda Olan Firmamız

  Çok büyük bir şehir olması sebebiyle Ankara’nın ilçeleri de bu gelişimden nasibini alıyor. Özellikle son yıllarda içerisinde evden eve nakliyat sektörünün hızlı gelişimi ve ortaya koymuş olduğu kaliteli çalışma anlayışı, Ankara’nın Pursaklar ilçesinde çok net bir şekilde hissediliyor. Müşterinin memnuniyetini kazanmak için ortaya önemli derecede performans koyan firmaların, evden eve nakliye konusunda söz sahibi konuma geldiğini biliyoruz. Kaliteli hizmetle birlikte uygun fiyat koşulları, müşterilerin üzerinde durduğu ciddi konulardan birini işaret ediyor. Son yıllar içerisinde nakliye ve taşımacılık konusunda şehirlerarası hizmetin doğru adresi olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bugün geldiği konuma önemli derecede gayret göstererek ulaştı. Müşteri memnuniyetini elde etmek için elemanların eğitimine büyük önem veren firmamız, tecrübe ve eğitim konusuna büyük özen gösteriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmet ve Fiyatlar

  Güçlü, kuvvetli, deneyimli ekiplerin çalışma potansiyeli, elbette ki üst düzey olacak. Ağır hacimli ve kırılmaya mail eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için elemanların gelişimi gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. Ankara ve civarındaki hizmetleri ile birlikte evden eve nakliyat sektörünün ortaya koymuş olduğu mücadele ve çalışma anlayışı, uygun fiyat koşullarıyla birlikte önümüze geliyor. Düzenli planlı ve aşamalı çalışma şartları, eşyaların güvenliği ve hızlı hizmet için gerçekten büyük önem taşımakta.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Pursaklar da Evden Eve Nakliye

  Evden eve nakliyat aşamalarının ilki olan keşif ve ekspertiz görevi, eşya değerini belirliyor. Bununla birlikte taşıma konusunda fiyatlandırma adına iyi bir hamle olarak görülüyor. Uzman kişi ya da ekiplerin yaptığı çalışmalar sayesinde olabilecek en uygun fiyatlı hizmetin belirlendiğini söyleyebiliriz. Nakliye ve taşımacılık sektörünün lokomotifi konumunda olan Ankara Ekinciler Nakliyat, uzman personeline güvendiği gibi, gelişmiş çalışma metotları ile da özgüven sağlayan bir sistemi temsil ediyor. Ambalaj konusunun önemi gerçekten çok büyük bir fark yaratıyor. Hele ki kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanımı ile birlikte hizmet konusunda yapılan hamleler, daha cesaretli oluyor ve daha olumlu sonuç ortaya koyuyor. Kırılmaya meyilli pek çok eşyanın kaliteli ambalaj malzemesi ve düzenli ambalaj yöntemi ile koruma altına alınması gerçekten üst düzey bir hizmet. Asansör taşımacılığında bir duayen haline gelen Ankara Ekinciler Nakliyat, bu teknolojiyi ilk kullanan firmalardan biri. Araç donanımı ve kalitesi sürekli artan firmamız, teknoloji kullanımında gerçekten çok önemli bir hizmetin doğru adresi olarak kendini gösteriyor. Kaliteli araçlara sahip olan firmamızın istifleme ve düzenli taşıma konusunda da hayli iddialı olduğunun altını çizmek gerek. Müşterinin memnuniyetini kazanmak için özverili çalışmalara büyük özen gösteren firmamız, eşya kalitesini koruma anlamında yeni ve nitelikli çalışmalara imza atıyor. Bunun yanı sıra uygun fiyatlar, yine firmamızın kaliteli çalışma politikası ve aşamaları içerisinde yer alıyor. Araçların en kısa sürede yüklenmesi, istikamete varış konusunda gerçekten iş potansiyeline hırs kazandırıyor. Yine asansör sistemini kullanarak evinize ulaştırılan eşyalar oldukça külfetli ve zor bir işi kolayca aşmanıza yardımcı oluyor. Düzenli ve tertipli aşamalara dikkat ederek, kendi sektöründeki hizmet çıtasını giderek yükselten Ankara Ekinciler Nakliyat, evden eve nakliye hizmetlerinin adeta açık adresi konumunda.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hasarsız Güvenli Taşınma

  Siz de sorunsuz kaliteli ve düzenli bir hizmet talep edecekseniz, firmamızda mutlaka iletişime geçmelisiniz. Ankara'nın pek çok ilçesinde kaliteli ve özel hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız, üstün hizmet anlayışını daha geniş bir tabana yaymak için gayret gösteriyor. Firmamızda geçeceğiniz iletişim sayesinde, bu kaliteli hizmeti en uygun fiyat koşullarıyla talip olabilirsiniz. Böylelikle üst düzey hizmet ve uygun fiyat koşulları hizmet anlamındaki bu sektörün en önemli sorunları arasında yer almaya devam edecek. Ülke genelindeki çalışmaları ile farkını ortaya koyan ve özellikle de evden eve nakliyat konusunda sürekli yükselişi işaret eden şirketimiz, donanımı kadrosu ve tecrübeli elemanları ile yardıma hazır bir şekilde bekliyor. Firmamızla iletişime geçmekten kesinlikle çekinmeyin.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..