06

AnkaraKALİTELİ

06

PolatlıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Polatlı'da Nakliyat?

Ankara Polatlı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Polatlı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Polatlı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Polatlı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Polatlıda Olan Gelişmeler

  Ankara’nın pek çok ilçesinde büyük bir hızla gelişen hizmet sektörü, özellikle evden eve nakliye konusunda önemli derecede ilerleme kaydetti. Polatlı ilçesinde hizmetleriyle ön plana çıkan Ankara Ekinciler Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetinin en isabetli adreslerinden biri olduğunu gösteriyor. Kaliteli, modern ve donanımlı araç gereç kullanımının yanı sıra, tecrübeli eleman ve personelinin hizmet kapasitesi tamamen memnuniyetiniz üzerine çalışıyor. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat koşulları, elbette ki firmamızın en önemli hizmet politikalarından sadece biri olmalı. Son yıllarda olağanüstü bir gelişim gösteren teknolojisi ile beraber insanlara şaşırtıp hizmetleriyle en doğru yolu gösteren firmamız, her an hizmetinizde olmaya devam ediyor. Plana bağlı kalarak düzenli çalışma anlayışı konusunda da firmamızın atmış olduğu adımları yakından takip etmeniz gerek. Son dönem içerisinde yeni ve lüks dairelerin inşaat sektörünün sunumları haline geldiğini biliyoruz. Eğer sizde evinize taşınmak istiyorsanız, eşyalarınızın güven içerisinde olduğu bir sistemi tercih etmek, herkes gibi sizin de hakkınız. Düzenli çalışma aşamaları ve planlı programlı çalışma sistemi, bu konuda size gerçekten önemli derecede yardımcı olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliyede Uzmanlık ve Keşif

  Mevcut işin durumunu net bir şekilde belirlemek, eşyaların değerini ortaya koymak ve çalışma stratejisi oluşturmak, gerçekten çok önemli. Özellik, keşif ve ekspertiz hizmeti ile birlikte, firmamız bu konuda size çok yardımcı olmakta. Profesyonel ekiplerin devreye girmesi ve uzman görüşünün doğru bir plan ortaya koyması, düzenli çalışma için gerçekten çok önemli. En uygun koşullarda ve kaliteli hizmetin cazip fiyatlarla verilmesi, firmamızın en önemli politikalarından birini gözler önüne seriyor. Düzenli ambalaj için kaliteli malzeme tercihi eşyaların daha garantili bir sistemden faydalanmasını sağlıyor. Profesyonel olarak taşıma konusunda uzman olan ekiplerimiz, özellikle asansör sistemi ile birlikte adeta teknoloji konusunda ders veriyor. Tamamen taşıma üzerine ayarlanmış ve ev eşyaları için ideal konuma gelmiş araç ve kasaları, düzenli istif için size gerçekten çok yardımcı oluyor. Bu sektörün büyük bir hızla yükselişini temsil eden Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi sektöründe yükselişi ve teknoloji gelişimini temsil ediyor. Yalnızca Ankara’da değil tüm ülke genelinde şehiriçi ve şehirlerarası nakliye konusu, özel ve nitelikli çalışmalarımız arasında bulunuyor. Eğer sizde kaliteli bir hizmet ve uzman bir ekip çalışması isterseniz, doğrudan bizimle iletişime geçmelisiniz. Nakliyat sektörünün son dokuz yılın kaliteli hizmetleriyle damga vuran Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektörün adeta lokomotifi olan firmalar arasında bulunuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Fiyat Koşulları ve Firmamız

  Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarını uygun fiyat koşullarıyla destekleyen firmamız, herkesin talep edeceği kaliteli hizmeti ön plana taşımaya devam ediyor. Yıllardan beri elemanlarının eğitimine ve gelişimine büyük önem veren firmamız, bu sayede eşyalarınızın güven içerisinde kalmasını sağlıyor. Garantili hizmet hiç kuşku yok ki hizmet talep eden insanlar için çok önemli bir güvence Düzenli ve tertipli çalışma aşamaları ise garantili hizmetin gerçekten önemli bir parçası. İstikameti en kısa sürede varış, planın önemli bir parçası olmakla birlikte binaya taşınırken, kullanılan asansör sistemi hızlı kaliteli ve garantili bir çalışmayı temsil etmekte.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bizi Tercihten Vazgecmeyin

  En kısa süre içerisinde sonuçlanan nakliye hizmeti, müşteri memnuniyetine giden yolda çok önemli bir hamle olarak görülüyor. Son dönem içerisinde yerleşim birimlerindeki taşınma hareketliliği dikkat çekici bir boyuta ulaştı. Özellik ve inşaat sektörünün hızlı çalışmaları ve kaliteli evleri insanlara teslim etmesi, bu sektörün hareketliliğini daha pozitif şekilde etkiliyor. Hem kaliteli hem modern hem de rahat bir hizmet talep edip eşyalarınızın güven içerisinde yeni adresine ulaşmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Alacağınız kaliteli hizmetle birlikte uygun fiyat koşulları, size özel sunumlarımızı temsil edecek. Ülkemizde evden eve nakliye hizmetinin en önemli firmalarından olan şirketimiz, her konuda size yardıma hazır bir şekilde bekliyor olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..