06

AnkaraKALİTELİ

06

ÖveçlerEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Öveçler'da Nakliyat?

Ankara Öveçler semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Öveçler semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Öveçler'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Öveçler da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Öveçler Semtimizde Nakliye

  Ankara'nın pek çok ilçesinde ve çok sayıda semtinde hizmet sektörü giderek daha da gelişiyor. Özellikle evden eve nakliye konusunda ki olağanüstü çalışmalar, gün geçtikçe insanları daha da çok memnun ediyor. Ev kalitesi kadar eşya kalitesine de önem veren insanlar sorunsuz taşımacılık hizmeti almaktan yana tavır ortaya koyuyor. Bu alandaki çalışmaları ile birlikte yıllardan beri farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, Çankaya ilçesine bağlı Öveçler semtinde en kaliteli hizmeti ayağınıza getirmeye devam ediyor. Büyük bir hızla gelişimini sürdüren evden eve nakliyat sektörü, eşya kalitesini koruyor ve insanlara hizmet konusunda çok fazla yardımcı oluyor. Asansör teknolojisi başta olmak üzere, en gelişmiş yöntemler ise bu alandaki sistemin ve teknolojinin en önemli yansımalarından biri.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Şirketmizden Detaylar

  Yıllardan beri çalışmalarıyla beraber insanlara güven veren Ankara Ekinciler, Nakliyat bu konuda gerçekten önemli bir çalışma anlayışını temsil ediyor. Uygun fiyatlı seçenekler ve en gelişmiş yöntemler, firmanın çalışma politikaları arasında önemli bir yer tutuyor. Eleman kadrosunun zaman içerisinde kazandığı deneyim, tecrübeli bir hizmeti temsil etmeye devam ediyor. Öyle ki ne yapacağını bilen ve yaptığından emin olan elemanların, taşımacılık konusunda sağlayacağı avantajlar her zaman en üst düzeyde olacak, plan ve projeye bağlı kalan düzenli çalışma aşamaları konusunda oldukça disiplinli bir yapıya sahip olan firmamızın tüm elemanları ve çalışma sistemi, eşyalarınızı korumak adına gelişimini sürdürüyor. Uygun fiyat koşullu seçenekler ve eksiksiz bir hizmet arayışındaysanız, firmamızla geçeceğiniz iletişim gerçekten size çok yardımcı olacak. Düzenli ve tertipli çalışma aşamaları konusunda da oldukça iddialı olan firmamız, standart iş prosedürü ne her zaman düzenli bir şekilde uyuyor. Bu sayede eşyaların güven altına alınması mümkün olduğu gibi garantili sistemin avantajları müşteriler için gerçekten önemli bir fırsat oluşturuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzen ve Kalite

  Tertip ve düzen işimizin gerçekten en önemli kısımlarından biri. Yaptığımız bütün çalışmalarda herkesin daha bilinçli davranması bu düzenin kendiliğinden oluşmasına katkı sağlıyor. Keşif ve ekspertiz konusundaki çalışmaların burada önemli ve ilk hamile olduğunun altını çizmek gerek. Bu sayede hem fiyatlandırma hem de eşyaların kalitesi ortaya konabiliyor. Garantili bir hizmet için gerekli olan bu uygulama, ambalaj ile devam ederken ambalaj malzemeleri kalitesi gerçekten çok önemli. Malzeme kalitesi her ne kadar önemli olsa da, eleman kadrosunun ambalaj konusundaki marifetleri de eşya kalitesi açısından büyük önem taşıyor. Gerek asansörle gerekse de elle taşınacak eşyaların düzenli ve güvenli bir şekilde ambalajlanması, bu hizmetin kalitesini ve garantisini daha da çok artırıyor. Ülke genelindeki asansörlü sistem taşımacılığı konusunda öncü olan firmamız, kaliteli eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde araca yüklemeye devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güven ve Hasarsızlık Herşeydir

  Başarılı bir yükleme operasyonundan sonra istikamete doğru yol almak, bu aşamalar içerisinde gerçekten oldukça önemli bir madde oluşturuyor. Kısa zaman içerisinde eşyaların hedeflenen adrese ulaşması üst düzey bir hizmet. Burada da asansör sistemi kullanılabileceği gibi, uzman ekibin merdiven boşluklarında kısa süre içerisinde eşyalarınızı yerine ulaştıracağından emin olabilirsiniz.Boşalttığınız ev ve yeni taşınmayı planladığınız ev arasında geçen mesafe, firmamızın kaliteli hizmeti ile beraber en kısa sürede aşılabilir. Tüm ev halkının yorgunluğunu kısa zamanda üzerinden artması için taşınma işleminin oldukça hızlı gerçekleşmesi büyük önem taşıyor. Nakliye şirketleri ve ortaya koydukları performans, bu alanda gerçekten önemli bir rekabeti temsil ediyor. Kaliteli hizmet anlayışına önem veren ve uygun fiyat koşullarıyla bunu destekleyen çok sayıda firma olduğunu da söyleyebiliriz. Kendiniz için ve alacağınız hizmet için yapacağınız araştırmalar, en ideal seçeneği ulaşma konusunda size yardımcı olacak. Böylelikle hizmet kalitesinden emin olduğunuz fiyat seçenekleri konusunda da içinizin rahat ettiği seçenekler sizi bekliyor olacak. Firmamızla geçeceğiniz iletişim bu konuda alacağınız hizmet kalitesini daha da ileri taşıyabilir. Yıllardan beri ortaya koyduğu başarılı performans ve çalışma anlayışıyla beraber, Ankara Ekinciler Nakliyat her zaman için öncelikli tercihleriniz arasında olmalı.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..