06

AnkaraKALİTELİ

06

OstimEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Ostim'da Nakliyat?

Ankara Ostim semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Ostim semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Ostim'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Ostim da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ostimde Nakliyecilik

  Adını gelişimle duyurmuş semtlerden biri olan Ostim, Ankara Yenimahalle ilçesine bağlı muazzam bir semt. Gelişim ile beraber özellikle evden eve nakliye sektörü, bu semte dikkat çekici bir yükseliş gösteriyor. Personeline güvenen ve çalışma anlayışı ile beraber önemli bir teknolojiyi temsil eden Ankara Ekinciler Nakliyat, bu güzel semtte verdiği hizmetlerle dikkat çekiyor. Taşınmaların arttığı bir dönemde, evden eve nakliye hizmetlerini iyi ve kaliteli bir firmadan almak gerçekten çok önemli bir fırsat olabilir. Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren firmamız, bu noktaya çalışarak geldi. Özellikle eleman tecrübesi konusunda oldukça deneyimli olan firmamızın, size sağladığı avantajları mutlaka yakından görmeniz gerekir. Büyük bir hızla gelişen teknoloji, her yönden insanları avantaj sağlamaya devam ediyor. Elemanların kazandığı tecrübe ve deneyim ise, zaman içerisinde bu teknolojiyi destekliyor ve gelişim yönünde çok önemli bir çalışmayı gözler önüne seriyor. Teknolojisi ile gelişen eleman kabiliyeti ile işlemleri hızlandıran bir çalışma, firmamızın potansiyeli ve yapısı içerisinde önemli bir yer tutuyor. Eğer siz de en kısa zamanda sorunsuz bir taşıma hizmeti talep edecek olursanız, bu konuda aradığınız adres mutlaka Ankara Ekinciler Nakliyat olmalı.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Taşınmada Düzen ve Sorunsuzluk

  Düzenli tertipli ve sorunsuz bir çalışma anlayışını benimseyen firmamız, gün geçtikçe teknolojisini daha da ileri taşıyor. Taşıma aşamaları noktasında eksiksiz uygulamalar, müşteri memnuniyeti için gerçekten büyük önem taşımakta. Hizmet kapasitesini daha geniş bir zemine yaymak için ortaya koyduğu mücadele, firmamızı diğerlerinden ayırıyor. Profesyonel olarak hizmet anlayışında rekabeti körükleyen çok sayıda firma, nakliyat ve taşımacılık sektörünü daha da ileri taşıyor. Oluşan rekabet ortamının hizmet kalitesi ile birlikte cazip fiyatlara yansıdığının da altını çizmek gerek. Hele ki aşamalı ve kademeli taşıma işlemi, sorunsuz kaliteli bir hizmetin göstergesi konumuna geldi.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvenin Önemi ve Kalitesi

  Keşif ve ekspertiz konusunda çok önemli çalışmalar son yıllar içerisinde daha da gelişiyor. Uzman ekiplerin kazandığı deneyim, hizmet olarak bu sektöre aktarılıyor. Eşyaların değerini belirleyen ve sigorta ile garanti altına alan sistem, gerçekten tuttu ve insanları memnun ediyor. Özellikle teknoloji kullanımıyla birlikte, düzenli taşıma aşamalarının müşterilere güven verdiğinin altını çizmek gerek. Kaliteli düzenli ve sorunsuz bir ambalaj ile birlikte, eşyaların çok daha güvenli bir yapıya kavuştuğunu biliyoruz. Sorunsuz taşımacılık için düzenli ambalajın gerçekten çok büyük önemi var. Asansör sistemiyle, çok katlı apartmanların sorun olmaktan çıktığı biliniyor. Hızlı bir şekilde eşyaların araca yüklenmesi, bu donanımlı ve modern asansör sistemi ile gerçekleşiyor. Eleman konusunda oldukça iddialı olan ve tecrübeli çalışma anlayışı ile gelişimini sürdüren Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi sektöründe yükselen bir yıldız görünümünde. Eğer siz de kaliteli ve modern hizmet talep edecek olursanız, firmamız size yardıma hazır bir şekilde bekliyor olacak. Kaliteli araçların düzenli aşamalar içerisinde ayrıcalıklı bir yeri var. Hele ki kasa yapıları modifiye edilmiş olan araçlar, her geçen gün daha kaliteli ve modern bir hizmeti temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  İstifleme İşlemi

  İstifleme konusunda attığı adımlarla birlikte, firmamızın oluşturduğu ayrıcalık gün geçtikçe insanların yüzünü daha çok güldürüyor. Araçların hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni eve ulaşması, bu sürecin sorunsuz atlatılmasına katkı sağlıyor. Evden eve nakliye konusunda hamle yapmak isteyen bunu da en kısa zaman içerisinde gerçekleştirmek isteyen insanlar, kaliteli firmalardan aldıkları hizmetle memnun olmaktalar. Bu konuda bizim firmamıza yaptığı çalışmalar, hem ümit veriyor hem de gelişimi destekliyor. Maddi manevi çok değerli olan eşyalarınız, taşınma esnasında kırılmasın ve zarar görmesin. Geçeceğiniz iletişim ve hizmetini talep edeceğiniz firmanın, profesyonel çalışmaları size mutlaka yardımcı olmalı. Eğer bu konuda bizi tercih edecek olursanız, vereceğiniz doğru karar eşya kalitenize de yansıyacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..