06

AnkaraKALİTELİ

06

NallıhanEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Nallıhan'da Nakliyat?

Ankara Nallıhan semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Nallıhan semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Nallıhan'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Nallıhan da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Firmamızdan Gelişmeler

  Pek çok büyük ilçeye sahip olan Ankara, yerleşim birimlerindeki hızlı gelişim ve dikkat çekiyor. Hizmet sektörü olarak kaliteli hizmetin adresi olan evden eve nakliye, başkentinin pek çok ilçesinde en hızlı gelişim gösteren sektörlerden birini temsil ediyor. Büyük bir hızla gelişim gösteren Nallıhan ilçesi, evden eve nakliye sektörünün hızlı geliştiği bölgelerden biri. Yıllardan beri bu bölgede hizmetleriyle beraber insanları memnun eden Ankara Ekinciler Nakliyat, adeta gelişimin adresi olmuş durumda. Oldukça kaliteli ve modern imkânlara sahip olan teknolojisi ile insanların yüzünü güldüren firmamız, Ankara’nın pek çok yerleşim biriminde olağanüstü gelişimini sürdürüyor. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda en gelişmiş yöntemler, firmamızın çalışma politikası içerisinde bulunmakta. Kaliteli ve modern hizmetinin yanı sıra fiyat koşullarıyla da insanları memnun eden firmamız, sektöründe çok önemli bir noktaya gelmiş durumda. Evden eve nakliyat profesyonel bir çalışma gerektiriyor. Bunun bilincinde olan firmamız, hem eleman kadrosuyla hem de teknik ve donanım unsurları ile beraber her türlü göreve hazır bir şekilde bekliyor. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat koşulları firmamızın hizmet politikaları arasında önemli bir yer tutuyor. Düzenli, kademeli ve aşamalı çalışma konusunda da firmamızın ortaya koyduğu performansı yakından incelemeniz gerek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Teknik Detaylar Evden Eve Nakliyat

  Üstlendiği bütün görevleri başarıyla yerine getiren firmamız, yıllardan beri teknolojiyi ve özverili çalışmayı hedeflemiş durumda. Keşif konusunda atılan adımlar ve ekspertiz çalışmaları, aslında size firmamızın hizmetleri hakkında fikir verebilir. Konusunda uzman olan kişi ya da ekipler, bu görevi başarıyla yerine getiriyorlar. Eşyaların tam değerini belirlemek, garantili sistem için gerçekten çok önemli. Bu sayede eşyaların sigortalı ve garantili bir şekilde taşınması mümkün oluyor. Prensipli, modem ve kaliteli çalışmanın adresi olan Ankara Ekinciler Nakliyat, Ankara’nın pek çok ilçesinde şehiriçi ve şehirlerarası hizmet konusunda önemli çalışmalara imza atıyor. Eşya kalitesini koruyan cazip fiyatlarla beraber herkesi memnun eden sonuçlar, firmamızın hizmet politikası içerisinde önemli bir yer tutuyor. Keşif ile beraber düzenli ambalajın, hem kaliteli malzeme hem de ince işçilikle desteklendiğini söyleyebiliriz. Pek çok eşyanın düzenli bir ambalaj ile korunaklı hale getirilmesi, taşıma esnasında gerçekten koruyucu ve önemli bir etki yapıyor. Asansör sistemi de evden eve nakliye sisteminin çok önemli ve kaliteli bir hizmeti haline geldi. Yüksek katta apartmanlarda ağır ve değerli eşyaların sorunsuz bir şekilde araca taşınması, yine bu gelişmiş yöntemlerle birlikte kaliteli bir hizmeti temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Önemli Bilgiler

  Aynı şekilde araca istifleme ve istifleme sonrasında yine asansör sistemine müracaat edildiğini görüyoruz. Düzenli, tertipli çalışmak, plana bağlı kalmak ve çalışma aşamalarına özen göstermek, firmamızın bu konudaki önceliğini ve ayrıcalığını ön plana taşıyor. Şehirlerarası nakliye ve taşımacılık en kaliteli ve donanımlı araçlarla birlikte bizim hizmetimiz. Bu konuda ortaya koyduğumuz çalışma performansı, hem müşteri memnuniyeti kazanıyor hem de sektörün hizmetleri ve gelişimi konusunda önemli bir fikir veriyor. Düzenli taşıma aşamaları esnasında kaliteli araçlarının ve istediğin önemini unutmamak gerek. Düzenli bir şekilde istifa edilen eşyaların mesafe ne kadar uzun olsa da, sorunsuz taşımacılığı önemli derecede katkı yaptığını söylemek gerek. Kaliteli hizmet uygun fiyat koşulları ve gelişmiş teknoloji arayışındaysanız, evden eve nakliyat konusunda Ankara Ekinciler Nakliyat, en doğru tercihiniz olacak. İnternet üzerinden geçeceğiniz iletişim, kaliteli hizmete ulaşma noktasında size gerçekten çok önemli avantajlar sağlayabilir. Yıllardan beri teknolojisini geliştiren, elemanlarını eğitim ve çıtayı yükselten firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat kusurlarını bütünleştirmeye devam ediyor. Eğer siz de bu konuda hizmet talep edecekseniz, firmamızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..