06

AnkaraKALİTELİ

06

MisketEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Misket'da Nakliyat?

Ankara Misket semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Misket semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Misket'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Misket da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Miskette Ki Gelişmeler

  İnsanların ihtiyacını karşılayacak pek çok değişik hizmet sektörü ülkemizde büyük bir hızla gelişiyor evden eve nakliye, bu sektörler içerisinde en çok göze batanlardan biri. Ankara’nın Mamak ilçesi oldukça hareketli günler yaşarken, bu ilçede evden eve nakliyat son derece hızlı gelişen bir sektör haline geldi. Misket ilçesinde özellikle son dönemler içerisinde verdiği hizmetler ön plana çıkan Ankara Ekinciler Nakliyat, isteklerinizi karşılayacak tüm donanıma sahip, kaliteli bir firma olarak farkını ortaya koyuyor. İhtiyaçlarınızı yerinde ve zamanında karşılayacak çözümler üreten firmamız, nakliye ve taşımacılık sektörünün en önde gelen hamlelerini gerçekleştiriyor. Tamamen teknoloji ve gelişimi hedefleyen firmanın modern çalışmalarla birlikte size kaliteli bir hizmet sunduğunu söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Misket Semtinde Nakliye

  Planlı ve programlı çalışmanın önemini çok iyi bilen firmamız, günden güne gelişimini daha da ileri taşıyor. Keşif ve gerekli kontrollerin yapıldığı ekspertiz hizmeti bu aşamalar içerisinde önemli bir nokta. Düzenli ambalaj ve asansör sisteminin kullanımı eşyaların araca en kısa sürede ulaşmasını sağlamak da. Burada da modern kasa yapısı, eşyaların daha korunaklı bir sistemle taşınmasını sağlıyor. Kaliteli ve modern araçlar ise firmamızın gurur kaynaklarından bazıları uygun fiyat kaliteli hizmet bütünleşmesi ile her zaman yanınızda olan Ankara Ekinciler Nakliyat, size bir telefon mesafesinde kaliteli hizmet için bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..