06

AnkaraKALİTELİ

06

MevlanaEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Mevlana'da Nakliyat?

Ankara Mevlana semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Mevlana semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Mevlana'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Mevlana da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Mevlana da Nakliye Firması

  Ankara'nın Sincan ilçesi, hizmet sektörünün gelişimi konusunda çok önemli çalışmalara ev sahipliği yapıyor. Hızla gelişen bir sektör olan evden eve nakliye, özellikle Mevlana semtindeki olağanüstü çalışmalarla gündeme gelmiş durumda. Hem araç ve gereç kullanımı hem de teknoloji yönünden gelişen firmamız, kaliteli hizmet anlayışını uygun ücret koşullarıyla hizmetinize sunuyor. Düzenli aşamalar ve planlı programlı çalışma ise yine firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu konular arasında.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Evden Eve Gelişirken

  Eleman kadrosuna güvenen çalışma stratejisi ile fark ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizde en hızlı gelişen sektörlerden birini temsil ediyor. Uygun fiyat koşullarıyla kaliteli hizmeti bütünleştiren firmamız, donanımlı hizmet için her zaman yanınızda. Bizimle geçeceğiniz bir iletişim, düzenini aşamalar konusunda ve çalışma planı hakkında size yardımcı olacak. Keşif, ambalaj ve asansör sisteminin düzenli kullanımı, eşyaların araçlara sorunsuz taşınmasını sağlıyor. İstikamet en hızlı ulaşan araçların yeni asansör sistemi kullanılarak eşyalarınızı evinize sağlam bir şekilde ulaştırılması, kaliteli bir hizmeti gösteriyor. En kısa sürede tamamladığı görevini başarıyla gerçekleştiren firmamız, eşyalarınıza en ufak zarar getirmeden en uygun ücret avantajlarıyla kaliteli hizmeti önümüze getiriyor. Teknoloji kullanımında çok önemli adımlar atan Ankara Ekinciler Nakliyat, eleman donanımı ve deneyimine büyük önem vermekte. Profesyonel olarak giriştiği bütün işlerde başarı elde eden elemanlarımız, eşya kalitenizi koruyacak mükemmel çalışmalara imza atıyor. Nakliye ve taşımacılık sektörünün şehiriçi ve şehirlerarası hizmetini temsil eden firmamız, uygun ücretli alternatifleriyle hizmet için sizi bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..