06

AnkaraKALİTELİ

06

MamakEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Mamak'da Nakliyat?

Ankara Mamak semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Mamak semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Mamak'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Mamak da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Mamakta Gelişen Firmamız

  Ülke genelinde büyük hız kazanan kentsel dönüşüm projesi çalışmaları gecekondu bölgelerini daha verimli bir noktaya taşıyor. Depreme dayanıklı yeni ve kaliteli inşaatların kaliteli yerleşim birimi oluşturmada oldukça etkili olduğunun altını çizmek gerek. Yıllardan beri gelişimi ve büyümesi ile dikkat çeken Ankara’nın Mamak ilçesi, kentsel dönüşüm projelerinin de en hareketli olduğu bölgelerden biri. Bu sebepten dolayı evden eve nakliye sektörü Ankara’nın bu güzel ilçesi Mamak'ta oldukça hareketli bir sektörü temsil ediyor. Nakliye sektörünün gelişimine destek sağlayan pek çok firma, bu bölgede yoğun çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Kaliteli hizmet konusunda insanlara güven veren çok sayıda firmanın üst düzey hizmetle birlikte uygun fiyat konusunda da seçenek oluşturduğunu söylemek lazım. Elbette ki bu tatlı rekabetin müşteri için bir avantaj olduğunu kabul etmek gerek. Tertipli, düzenli ve planlı çalışma konusunda çok önemli adımlar atan Ankara Ekinciler Nakliyat, Ankara’nın pek çok yerinde verdiği kaliteli hizmetlerle ön plana çıkıyor. Hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliye konusunda sınırsız hizmeti ayağınıza getiren firmamız, cazip fiyat seçeneklerinin yanı sıra teknoloji kullanımında da hayli ilerlemiş durumda.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmet Kalıbımız

  Her zaman için plana bağlı kalıp düzenli çalışma anlayışını destekleyen firmamız, gün geçtikçe tecrübesi artan deneyimli ekipleri ile beraber bu sektörde tırmanışını sürdürüyor. Ev eşyalarının zarar görmemesi için, elbette ki eleman kadrosunun ve kullanılan yöntemlerin geçerli olması gerek. Her zaman için teknolojisini ileri taşıyan eleman kadrosuyla da başarılı işlere imza atan Ankara Ekinciler Nakliyat, her konuda sizi destekliyor olacak. Tertipli ve düzenli çalışma anlayışı konusunda da önemli bir yere sahip olan firmamız, disiplinli ve düzenli çalışma anlayışı ile beraber kendi sektörünün desteklemeye devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Mamak da Evden Eve Nakliye

  Plana bağlı kalmak, hamleleri doğru yapmak ve düzenli çalışmak olumlu sonuç almak adına çok büyük önem taşıyor. Evden eve nakliyat yıllardan beri kaliteli ve düzenli bir çalışmayı zorunlu kılıyor. Özellikle keşif ve ekspertiz görevinin iyi bir fizibilite çalışması olduğunu söylemek gerek. Elemanlara ve ekibe yön veren, bununla beraber firmanın çalışma politikasını belirleyen uzman görüşü gerçekten ilk önceliği oluşturmakta. Aşamalar içerisinde önemli bir yer tutan ambalaj, hem kaliteli malzemeyle gerçekleşmeli hem de uzmanlar tarafından yapılmalı. Destekli ve koruyucu bir ambalajın, taşıma esnasında eşyaların güvenliğini sağlayan en önemli unsur olduğunu söylemek gerek. Yüklerken ve istif esnasında eşyaların üst üste konacağı düşünülerek ambalaj konusuna azami özen gösterilmeli. Beyaz eşyalar ve diğer ağır nitelikli eşyaların asansör sistemi ile birlikte araca taşınması gerçekten çok önemli. Bir teknoloji oldukça gelişmiş araç kadrosu asansör sistemi ve elemanları ile birlikte Ankara Ekinciler Nakliyat, en gelişmiş yöntemleri uygulamaya devam ediyor. Düzenli asansör taşımacılığından sonra eşyaların sorunsuz bir şekilde araca yüklenmesi çok önemli bir aşamanın geçilmesi anlamına geliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvenli Hizmet ve Özen

  . İstifleme ve düzenli yükleme konusunda elemanlarımızın tecrübesine her zaman güveniyoruz. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz bu sistemde talep edeceğiniz kaliteli hizmet, düzenli yükleme ve istifleme ile mümkün olabilir.Araçların en kısa sürede hareket etmesi ve istikamete barış konusundaki gayreti, işlemleri hızlandırmaya etmekte. Elbette taşınmak için büyük çabalar sarf eden insanların bir an önce evine ulaşması çok önemli bir hizmet. Düzenli ve tertipli aşamalar içerisinde yeni binaya taşınırken, asansör sisteminin kullanılması gerçekten önemli bir yer tutuyor. Yıllardan beri bu sektöre yaptığı katkılarla birlikte üst düzey hizmeti hedefleyen firmamız, hem kaliteli hizmet hem de cazip fiyat konusunda en çarpıcı hizmetleri ayağınıza getiriyor. Bu alandaki yaptığımız başarılı çalışmalar firmamızın referansını kuvvetlendiriyor. Eğer sizde kaliteli rahat ve modern bir hizmetten yararlanmak isterseniz, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmeniz gerek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..