06

AnkaraKALİTELİ

06

MaltepeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Maltepe'da Nakliyat?

Ankara Maltepe semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Maltepe semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Maltepe'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Maltepe da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Maltepe Nakliyat

  Başkent Ankara gerçekten çok büyük bir şehir. Her ne kadar ülkenin ikinci büyük şehri olsa da, büyük bir hızla göç aldığını ve ha bire büyüdüğünü söylemek mümkün. Son dönemlerde gerek buraya taşınmalar, gerekse buradan başka illere veya semtlere ev taşımaları çok büyük bir hız kazanmış durumda. Teknoloji gelişimi ile birlikte farklı ve kaliteli bir sektörü temsil eden evden eve nakliyat, Ankara’nın pek çok ilçe ve semtinde olağanüstü hizmeti temsil ediyor. Çankaya ilçesine bağlı semtler, özellikle merkezde bulunduğu gibi modernizasyonu ile de dikkat çekiyor. Bu güzel ilçeye bağlı olan Maltepe semti, Ankara’nın en köklü geçmişe sahip olan mahallelerinden biri. Bu bölgede büyük bir hızla gelişen evden eve nakliye sektörü, hem teknoloji bazlı hem de insan kaynaklı gelişimleri ile beraber oldukça farklı ve gelişimi açık bir sektörü temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Maltepe Evden Eve Nakliyat

  Nakliye ve taşımacılık konusunda pek çok firmanın iddialı çalışmaları, asansör teknolojisi başta olmak üzere en gelişmiş yöntemleri bize tanıtıyor. Eleman kadrosuna güvenen ve bununla beraber çalışma tekniği konusunda özgüven sahibi olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu alanda en hızlı gelişim gösteren şirketlerden biri. Eğer sizde nakliye ve ev eşyası taşımacılığı konusunda hizmet almak isterseniz, firmamız en donanımlı yapısıyla birlikte, hizmet için her zaman hazır olacak. Kaliteli araç ve yöntemleri ile beraber diğer firmalardan farkını ortaya koyan işletmemiz, deneyimli ve tecrübeli eleman kadrosuyla da oldukça iddialı. Aldığı iş ve üstlendiği görevler de ortaya koyduğu başarısı ise firmamızın gerçekten referans bakımından geldiği noktayı gösteriyor. Disiplin kurallara uymak ve tertipli çalışmak, firmamızın en önemli prensipleri arasında bulunuyor. Elbette ki aşamaları konusunda gösterilen azami dikkat sayesinde, eşya kalitesinin zarar görmeden taşınmasını önemli derecede katkı sağlanıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Teknik Desteğin Önemi

  Ülke genelinde yükselen hizmet değeri, Ankara gibi muhteşem bir şehirde daha net ve belirgin bir şekilde görülüyor. Aşamalı çalışma anlayışı ve disiplinli uygulamalar sayesinde teknolojiyi en uygun koşullarda yansıtmak, tamamen sizin elinizde. Yıllardan beri bu sektörde yükselişin sembolü olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bugüne kadar verdiği kaliteli hizmetlerle beraber pek çok insanı memnun etmeye devam ediyor. İnsanların yaşam standardına yaptığı kaliteli katkı firmanın öncülüğünü ve kalitesini gözler önüne seriyor. Keşif ve ekspertiz birinci aşama olmakla birlikte düzenli malzeme kullanılarak gerçekleşen ambalaj, yine aşamalar içerisinde gerçekten çok önemli bir konu. Her ne kadar ambalaj malzemeleri kaliteli olsa da, uzman ellerde gerçekleşen bu işlem eşya kalitesini korumak adına gerçekten en ideal yöntemlerden biri. Evden eve nakliyat konusunda son dokuz yılda olağanüstü gelişmelerin adresi olan firmamız, özellikle asansör sistemi ile gerçekten göz dolduruyor. Son derece donanımlı ve gelişmiş araç kalitesinin yanı sıra hizmet konusunda da sınır tanımayan bir firma, her zaman yanınızda olmaya devam edecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Memnuniyetiniz Önemlidir

  Nakliye şirketleri içerisinde verdiği hizmetle beraber diğerlerinden ayrılan Ankara Ekinciler Nakliyat, teknolojisiyle ve güler yüzlü hizmetleri ile beraber tüm müşterileri memnun etmeye devam ediyor. Ankara’nın bu gücü de ilçesine bağlı güzel semtinde taşımacılık konusunda hizmetinde en uzman olan şirkete ulaşmanız çok kolay. Firmamızla doğrudan geçeceğiniz iletişim, kaliteli hizmetle beraber uygun fiyat koşullarından yararlanmanız demek. Tüm ülke genelinde yaptığı çalışmalarla kendini gösteren şehiriçi ve şehirlerarası hizmetleriyle farkını ortaya koyan firmamız, kesinlikle tercih etmekten pişman olmayacağınız kaliteli çalışma anlayışıyla beraber hep yanınızda olmaya devam edecek. Müşteriler için eşyalarının kıymetini çok iyi bilen ve bu sebepten dolayı eşyaları koruma altına alan firmamız, kaliteli bir hizmetti uygun fiyat koşullarıyla önümüze getiren olağanüstü bir şirketi temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..