06

AnkaraKALİTELİ

06

KızılcahamamEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Kızılcahamam'da Nakliyat?

Ankara Kızılcahamam semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Kızılcahamam semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Kızılcahamam'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Kızılcahamam da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Kızılcahamam Nakliyat

  Doğal güzellikleri ve şifalı suları ile bilinen Ankara’nın Kızılcahamam ilçesi, endüstriyel gelişimin fazlasıyla hissedildiği bölgelerden biri. Hizmet sektörü içerisinde hızlı yükselişe geçen evden eve nakliye hizmetleri Ankara’nın bu ilçesinde gün geçtikçe gelişiyor ve potansiyelini daha da ileri taşıyor. Teknoloji ile birlikte eleman kadrosunun yeterliliği, profesyonel bir çalışma ortamı yaratmakta. Yıllardan beri evden eve nakliyat sisteminin en önemli destekçilerinden biri olan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli hizmet anlayışı ile insanlara yardımcı olmaya devam ediyor. Zaman içerisinde kazanılan tecrübe ve bilgi birikimi taşıma konusunda hizmet veren elemanları gerçekten önemli derecede etkiliyor. İnsanlar için çok önemli olan ev eşyaları, en güvenli ellere emanet edilmeli. Eleman konusunda oldukça iddialı olan firmamız, kullandığı teknoloji ve yöntemler konusunda da yine oldukça iddialı bir çalışma ortaya koyuyor. Kaliteli hizmetle beraber bütünleşen uygun fiyatlı seçenekler, hizmet talep eden insanların isteklerini yerinde ve zamanında karşılıyor. Nakliye eve taşımacılık şirketleri bu alanda çıtayı daha yukarı taşımak için gayret gösteriyor. Böylesine önemli bir rekabetin ise hem kaliteli hizmete hem de uygun fiyat koşullarına yansıdığını söylemek gerek. Yıllardan beri hizmet sektörel gelişimine damga vuran Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve modern çalışmalarıyla birlikte tüm insanlara olağanüstü hizmet dağıtıyor. Planlı programlı ve aşamalı çalışma konusunda da iddialı olan firmamız, her an için size yardıma hazır. Düzenli ve tertipli çalışma programının eşyalarınızı korumak için gerekli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kızılcahamam Evden Eve Nakliye

  Firmamız işe almadan önce tanımlama konusunda bir çalışma yapıyor. Profesyonel olarak bu konuda karar verecek uzman kişi ve ekipler, en kısa sürede görevlendiriliyor. Bu sayede eşyaların keşfi kısa zamanda mümkün oluyor. Ekspertiz görevi de gören uzman ekip eşyaların değerini tam olarak belirlemekte. Böylelikle hizmet talep eden insanların kendini garanti içinde hissetmesi mümkün oluyor. Düzenli ve planlı çalışma içinde bu ilk aşamanın önemini akıldan çıkarmamak gerek. Kimi zaman yeni kimi zaman da uzun yıllar önce alınmış olsa da, bir ev eşyasının maddi ve manevi değeri çok yüksek olabilir. Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi çoğunlukla profesyonel bir çalışma gerektirmekte. Hiç şüphe yok ki aşamalar içerisinde oldukça önemli bir yer tutan ambalaj, uzmanlar tarafından verilen kaliteli bir hizmet olarak yorumlanabilir. Kullanılan malzeme kalitesinin önemi, elbette ki çok yüksek. Bununla beraber düzenli ambalaj ve eşyaların korunaklı hale getirilmesi profesyonel bir çalışmayı gerekli kılabiliyor. Yıllardan beri bu sektörde hizmet veren firmamızın eleman konusunda oldukça şanslı olduğunu söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Profesyonel Ellerdesiniz

  Tamamen profesyonel ellerde gerçekleşen bu hizmet, hem aşamalar konusunda hem de uygulama konusunda size çok önemli avantajlar sağlıyor. Teknoloji gelişimini en iyi şekilde yansıtan asansör sistemi, ağır ve hacimli eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını ve araçlara yüklenmesini sağlıyor. Kaliteli araçların bekliyor olması ve düzenli istif konusunda uzmanlaşmış ekipler, size güven veren bir başka unsuru temsil etmekte. Yükleme işini en kısa sürede tamamlayan uzman ekibimiz, aracın bir an evvel hareket etmesini sağlıyor. İstikamet en kısa sürede yeni eve çevrilirken, hem zamandan kazanmak hem de eşyaları korumak, firmamız ve müşterileri için memnuniyet ortamı oluşturuyor. Yeni eve taşınma konusunda yeni asansörlü sisteme başvuran firmamız, bu konuda insanların güvenini kazanmış durumda. En kısa sürede görevini başarıyla yerine getiren ekiplerimiz, sorunsuz bir taşıma anlayışını ve kaliteli hizmeti temsil ediyor. Kendi sektörünün yükselen değeri haline gelen Ankara Ekinciler Nakliyat ve ortaya koyduğu hizmet potansiyeli, insanların memnuniyetini gün geçtikçe daha da çok artırıyor. Böyle özel bir sektörde kaliteli çalışmalarıyla farkını ortaya koyan firmamız, illaki öncelikli tercihleriniz arasında olmalı.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..