06

AnkaraKALİTELİ

06

KızılayEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Kızılay'da Nakliyat?

Ankara Kızılay semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Kızılay semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Kızılay'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Kızılay da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Gelişmiş Semtimizde Taşınmalar

  Ankara’nın en kalabalık iki noktasından biri olan Kızılay, en büyük meydanı ile hem de gelişmiş semti ile beraber her zaman dikkatleri üzerine çekiyor. Çankaya ilçesine bağlı bu olağanüstü alt yapıya sahip olan bölge, nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu kentlerden biri. Böylesine işlek ve hareketli bir semtte hizmet sektörünün gelişmesi son derece doğal. Evden eve nakliye konusundaki çalışmalarıyla bu sektörde bir numara olduğunu ispatlamış olan Ankara Ekinciler Nakliyat, Ankara’nın Kızılay semtinde de olağanüstü çalışmalara imza atıyor. Son derece gelişmiş metotları kullanmaktan çekinmeyen ve bu tekniklerle birlikte teknolojisini sürekli daha da ileri taşıyan firmamız, Ankara’nın pek çok semtinde ve ilçesinde hizmet kalitesini giderek daha da artırıyor. Olağanüstü çalışma anlayışı ve performansın ortaya koyduğu etki bütün insanlar için gerçekten önemli bir fırsat oluşturmakta. Nakliye konusunda rekabet içerisinde yer almak için gayret gösteren şirketler, elbette ki bu konuda uygun fiyat koşulları ile beraber müşterileri memnun etmeliler.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Firmamızda Kalite ve Modernlik

  Tam da burada devreye giren firmamız, en kaliteli ve modern hizmeti yine uygun ücretlerle birlikte müşterilerine sunuyor. Ev taşıma işi tamamen profesyonel bir çalışma gerektirmekte. Evvela eleman kadrosunun uzmanlaşması ve ortaya koyduğu performans, elbette ki burada büyük önem taşımakta. Bir diğer önemli konu olan düzenli ve tertipli çalışma, aslında pek çok sektörde gerekli olan bir sistem. Düzenli çalışma anlayışı konusunda da oldukça iddialı olan Ankara Ekinciler Nakliyat, gerçekten nitelikli, kaliteli ve modern çalışma anlayışıyla beraber herkese bu konuda üst düzey hizmet sunuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kızılayda Evden Eve Nakliyat

  Düzenli olarak çalışmalarına devam eden firmamız, düzenli aşamaları konusunda gerçekten çok hassas. Sıra ile yapılması gereken tüm gereklilikler standart bir prosedür buluşturuyor. Özellikle keşif ve ekspertiz ile bu sürecin başlaması mümkün olurken, bunu takip eden ambalajlama eşya kalitesini korumak için gerçekten çok önemli. Yıllarını bu sektöre veren ve eleman kadrosuyla beraber gelişimini sürdüren pek çok taşımacılık şirketi, iddialı çalışmaları ile birlikte farkını ortaya koyma gayreti gösteriyor. Çok hızlı gelişen bir sektör olan evden eve nakliyat, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarla insanların güvenini kazanıyor. Ev eşyası için uzunca birikimler yapan çok sayıda girişimci, elbette ki kaliteli hizmeti ve sıralı aşamaları talep etmeli. Keşif sonrası düzenli ambalajın eşya kalitesini korumak için en gerekli unsur olduğunun altını çizmek gerek. Aynı şekilde gelişmiş asansör sistemi, eşyalarına sahip çıkan insanlar için gerçekten kaliteli bir hizmet hazırlıyor. Kamyon, tır ve değişik alternatifler ile birlikte firmamızın gelişen araç kadrosu, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte. Elemanların istek konusunda uzmanlaşması, düzenli taşımacılık için gerçekten önemli bir kilit rolünde.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Cazip ve Uygun Fiyatlara Taşının

  Kaliteli araç demek, yüklenen eşyaların en kısa süre içerisinde doğru adresine ulaşması demek. Yine burada uygulanacak asansör sistemi ile beraber ne kadar yüksek katlı da olsa, binalara sorunsuz bir şekilde eşya taşımacılığı mümkün olabiliyor. Gösterişten uzak, fakat prensipli çalışma anlayışı ile beraber kurallara ve disipline bağlı bir ekip, taşımacılık konusunda her zaman için en önemli yardımcınız olacak. Garanti altına alınmış eşyalarınızın güven içerisinde taşınması, yeni mekânlarınıza gerçekten önemli derinlik katacak. Kalitesini koruduğu ve eşya düzeyini üst düzeyde tuttuğu çalışmalarla birlikte Ankara Ekinciler Nakliyat, gerçekten en kaliteli hizmetin adresi olmayı sürdürüyor. Uygun fiyat koşullarıyla beraber bu piyasada rekabet yaratan firmamız, kaliteli hizmet ve cazip fiyat seçenekleri konusunda da insanları memnun etmeye devam ediyor. Eğer bu üst düzey hizmet en uygun koşullarda almak isterseniz, firmamızla kesinlikle en kısa yoldan iletişime geçin. Aldığınız hizmetten pişman olmadığınız gibi, memnuniyetinizi başka insanlara da aktaracağımızı iddia edebiliriz. Profesyonel bir çalışma gerektiren evden eve nakliyat konusu, neyse ki bizim gibi kaliteli firmaların rekabet ile birlikte gelişimini daha da ileri taşıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..