06

AnkaraKALİTELİ

06

KırkkonaklarEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Kırkkonaklar'da Nakliyat?

Ankara Kırkkonaklar semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Kırkkonaklar semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Kırkkonaklar'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Kırkkonaklar da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Kırkkonaklarda İkamet ve Hizmet

  Ülkemizin hem merkez hem de başkent özelliğine sahip şehri Ankara, ikamet konusunda hızla gelişen bir sektöre ev sahipliği yapıyor. İnşaat sektörünün son yıllar içerisindeki çalışmaları Çankaya ilçesindeki bütün semtlerde kendini gösteriyor. Evden eve nakliye konusunda hizmet gelişimini temsil eden Kırkkonaklar semti, nakliye hizmetlerinin en yoğun karşılık bulduğu bölgelerde birini temsil ediyor. Burada ve yakın bölgelerde verdiği kaliteli hizmetler ile beraber sektörde farkını ortaya koymuş olan Ankara Ekinciler Nakliyat, hem gelişim gösteriyor hem de bu gelişimi ile birlikte daha geniş müşteri kitlesine ulaşıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Memniyetli Evden Eve

  Elbette ki insanların memnuniyeti hem evden eve nakliyat sektörüne hem de firmamıza teveccüh oluşturmakta. Hizmette sınır tanımayan ve müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda asansör sistemi ile göz kamaştırıyor. En yeni teknolojileri kullanmaktan asla çekinmeyen ve müşteri potansiyelini artıran firmamızın, bu sektöre yaptığı katkı. net bir şekilde ortada. Planlı çalışma anlayışı ve disiplinli hamilelere eşyaların güvenliği açısından büyük önem taşıyor. Bu yüzden firmamızın aşamalar konusunda oldukça dikkatli olduğunun altını çizmek gerek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Taviz Vermeden Çalışıyoruz

  Asla düzenden taviz vermeyen ve taşıma aşamaları konusunda hassasiyetin ortaya koyan firmamız, keşif ambalaj ve asansör sistemini sırasıyla başarıyla uyguluyor. İstifleme konusunda da oldukça hızlı olan firmamız, kaliteli araç kadrosu ile beraber eşyalarınızın güvenliğini en uygun koşullarda sağlamaya devam ediyor. Araçların hızlı bir şekilde ulaştığı istikamet ve eşyaların yerleştirilmesi, ev sahipleri adına gerçekten inanılmaz bir hizmet. Eğer siz de böylesine önemli bir hizmeti talep edecek olursanız, firmamızla iletişime geçmekten kesinlikle çekinmeyin.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..