06

AnkaraKALİTELİ

06

KeçiörenEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Keçiören'da Nakliyat?

Ankara Keçiören semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Keçiören semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Keçiören'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Keçiören da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Keçiören de Nakliyat ve Firmamız

  Keçiören ilçesi, pek çok şehirden daha büyük ve kalabalık bir ilçe. Ankara’nın bu merkez ilçesinde son dönemlerde evden eve nakliye hizmetleri oldukça önemli sonuçlar ortaya koyuyor. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Ankara Ekinciler Nakliyat, burada verdiği hizmetlerini günden güne artırmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleşen çalışmalar, nakliye ve taşımacılık sektörünün günden güne daha da ileri taşıyor. Ev eşyalarının değerini bilen ve sorunsuz taşımacılık konusunda en iyi hizmeti ayağınıza getiren firmamız, bu ilçedeki faaliyetleriyle gerçekten göz dolduruyor. Tertipli, düzenli ve plana bağlı kalarak çalışma konusunda oldukça ısrarcı olan firmamız, bu sayede müşteri memnuniyetini çok kolay bir şekilde ulaşıyor. Yeni ve gelişmiş yöntemleri kullanmaktan çekinmeyen tecrübeli eleman kadrosuyla insanlara güven veren firmamız, evden eve nakliyat konusunda gerçekten en öncelikli tercihiniz olmalı. Uzman çalışması gerektiren nakliyat, işlemleri profesyonel ekiplerin katkısıyla beraber son derece üst düzey bir hizmeti temsil ediyor. Ankara ve civarında giderek gelişen sektör unsurları olağanüstü bir rekabet ortaya koymakta. Elbette ki hizmette yarış içerisine giren pek çok firmanın bu konudaki rekabeti oldukça olumlu bir gelişme. Müşteri memnuniyetine giden yolda kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı, elbette ki insanların memnuniyetini kazanıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ayrıcalıklarla Nakliye Hizmeti

  Yıllardan beri kendi sektörüne yaptığı katkılarla beraber firmamızın burada iyi bir tercih oluşturduğunun altını çizmek gerek. Son derece donanımlı ekip ve ekipmanı aynı şekilde tesisat konusundaki modernizasyonu şirketimizi çok ayrıcalıklı bir yere taşıyor. Değişik sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kalan çok sayıda insanın, bu konuda en iyi hizmeti araması son derece doğal. Eşya kalitesini koruyacak onlara zamandan kazandıracak ve yorulmadan bu işi gerçekleştirecek firmaların, tercihi müşteriler adına gerçekten büyük önem taşıyor. Planına bağlı kalarak çalışma anlayışı, tertip ve düzen konusundaki hassasiyet aslında Ankara Ekinciler Nakliyat için gerçekten önemli bir ayrıcalık. Kendi sektöründe varlığını tüm dünyaya ispat etmiş olan, bununla beraber şehir içi ve şehirlerarası nakliye konusunda en iyi hizmetleri ayağınıza getiren firmamız, iddialı çalışmalarını uygun fiyat koşullarıyla desteklemeye devam ediyor. Çalışma aşamaları konusundaki hassasiyeti, prensipli ve kaliteli çalışmalarını en iyi şekilde desteklerken, firmamızın bu konuda yaptığı atılımlar, gerçekten hizmet alanı insanlara çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hassas Evden Eve Nakiyat İşlemleri

  İlk olarak eşyaların durumunu değerini belirleyecek bir uzman çalışması, bütün işlerimizin temelini oluşturmakta. Evinize gelen kişi ya da ekiplerden oluşan ekspertiz hizmeti sayesinde, garantili eşya taşımacılığında ilk adım atılmış olmakta. Eşyalarınızın kalitesini ve değerini belirleyen uzmanların, aynı zamanda taşıma aşamaları konusunda da ekiplerimize yön verdiğini söylemek gerek. Ambalaj konusu taşımacılık için en olmazsa olmazlardan birini oluşturuyor. Hele ki konu evden eve nakliyat ise burada ambalaj konusunda çok hassas davranmak gerekir. Kırılacak ve değerli eşyaların düzenli ambalaj sayesinde daha korunaklı bir sisteme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli aşamalardan geçecek olan bu eşyaların kalitesini sağlamak, korumak ve onları gözetmek firmamızın temel prensipleri arasında yer alıyor. Asansör sistemi uygulamaya konduğu andan itibaren, çok katlı binalarda gerçekten çok önemli ve olumlu karşılık veren bir sistem. Gelişmiş araçları ile beraber bu konuda size yardımcı olan firmamız, eşya kalitenizi koruyup en kısa zamanda en uygun hizmeti önünüze getirmeye devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Taşınma ve Memnuniyet

  Son derece donanımlı ve kaliteli araçlarımızın kasa yapıları da eşya taşımak için son derece uygun. Düzenli iş konusunda tecrübeli elemanların katkısı, taşıma esnasında eşyaların güvenliğini en uygun şekilde sağlamaya devam ediyor. İstikametine en kısa sürede varan araçların, bu işlemi en kısa zamanda sonlandırması müşteri için gerçekten çok özel hizmetlerden biri. Asansör sistemini tekrar kullanan, bununla beraber eşyaları sapasağlam bir şekilde adresine teslim eden sistem, sizin de faydalanmanız gereken yöntemi gösteriyor. Son yıllardaki çıkışıyla birlikte firmamızın bu konuda önemli aşamalar kaydettiğini görüyoruz. Eğer eşyalarınıza bir zarar gelmeden uygun fiyatlı koşullarla taşıma hizmetinden yararlanmak isterseniz, bizimle geçeceğiniz iletişim vereceğiniz en isabetli kararlardan biri olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..