06

AnkaraKALİTELİ

06

KazanEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Kazan'da Nakliyat?

Ankara Kazan semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Kazan semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Kazan'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Kazan da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Kazan Nakliyeciler Sitesi Oldu

  Ankara hem merkezi ile hem de ilçeleri ile birlikte sürekli gelişiyor. Bu gelişime örnek olarak gösterilecek Kazan ilçesi, evden eve nakliye sektörünün çok hızlı geliştiği bölgelerden biri. Yıllardan beri bu konuda hizmet için önemli bir rekabet ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu civarda verdiği kaliteli hizmetler ile birlikte adından söz ettirmeye devam ediyor. Kaliteli olduğu kadar garantili hizmet de birlikte eşyalarınızın güven içerisinde olması, elbette ki çok önemli bir hizmet. Aynı şekilde uygun fiyat koşullarını da dâhil ettiğimiz zaman, Ankara’nın bul güzel ilçesinde alacağınız evden eve nakliyat hizmeti, bu branşta en üst düzey hizmeti temsil ediyor olacak. Nakliye sektörüne yıllarını veren firmamız, her zaman için önünde tuttuğu müşteri menfaatini gelişimine en önemli katkı olarak görüyor. İnsanların memnuniyetini elde etmek, gerçekten en iyi reklamlardan biri olarak değerlendirilmeli. Eşyaların güven içerisinde taşınması ve bununla beraber uygun ücret koşullarının insanlara sağladığı avantajlar, bu sektörün farklı çalışma anlayışını en iyi şekilde önümüze getiriyor. Gelişmiş metot ve uygulamalar, donanım ve teçhizatlarla desteklenirken, asansör taşımacılığını bu gelişim içerisinde ayrıcalıklı bir yere koymak gerek. Son yıllarda inşaat sektörünün, özellikle çok katlı apartmanlar konusunda çalışmaları dikkat çekiyor. Her ne kadar gösterişli ve güzel olsa da, bu evlere taşınmak biraz zor olabilir. Tamamen uzman ekiplerden oluşan bir kadro, elbette ki bu konudaki en büyük yardımcınız olabilir. Aynı şekilde modem ve gelişmiş uygulamalar içerisinde gösterilen asansör sistemi, en sıkıştığınız anda imdadınıza yetişip, zor bir işi sizin için kolaylaştırabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Taşınmanın Önemli Noktaları

  Yıllardan beri bu sektörde planlı, programlı ve düzenli çalışmalarıyla fark yaratan şirketimiz, her an için yardımınıza hazır bir şekilde bekliyor. Yıllarca emek verdiğiniz ve biriktirdiğiniz eşyalarınız zarar görmesin istiyorsanız, bizimle geçeceğiniz iletişim, bu konuda alacağınız en isabetli kararlardan biri olabilir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda çok önemli hizmetleriyle farkını ortaya koyan firmamız, son yıllarda özellikle evden eve nakliyat konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Düzenli ve tertipli çalışmanın önemi herkes tarafından bilinirken, firmamızın aşamalar konusundaki hassasiyeti, kaliteli hizmetin en önemli görüntüsü olarak dikkat çekiyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ekspertizimiz Ücretsiz

  Aşamaların ilk ve en önemlisi olan keşif ve ekspertiz görevi tamamen bir uzman çalışması gerektiriyor. Evden eve nakliye konusunda üst düzey hizmet sunan firmamızın cazip fiyat konusundaki sunumları, elbette ki insanlar için müthiş bir fırsat oluşturmakta. Uzman görüşü ile birlikte eşyaların gerçek değerinin belirlenmesi, hizmet kalitesi ve kapasitesi açısından büyük önem taşıyor. Aynı şekilde takip edilecek sıralı işlemleri belirlemek ve plana bağlı kalmak, yine bu keşif görevi ile başlayan bir süreci temsil etmekte. Eşyaların durumuna göre farklı şekillerde uygulanacak ambalaj, hem dayanıklılığı sağlamakta hem de taşıma konusunda kolaylık için büyük önem taşımakta. Asansör sisteminin ise son yıllardaki teknoloji gelişiminin en önemli sorunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Her yönden gelişimini sürdüren ve insanları memnun etme konusunda önemli adımlar atan Ankara Ekinciler Nakliyat, asansör taşımacılığı konusunda da oldukça iddialı ve kaliteli sunumlar ortaya koyuyor. Kaliteli, modern ve rahat araçlarının uygun kasa yapısı eşyalarınızın güvenliği için gerçekten çok önemli.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Tecrübe ve Memnuniyet

  Şoförler de dâhil olmak üzere tamamen tecrübeli olan personelin hiç zaman kaybetmeden çalışmalara ağırlık vermesi, külfetli bir işin sizin adınıza kolayca tamamlanmasına yardımcı oluyor. Hem zamandan kazanmak için hem de tecrübeli elemanların avantajını görmek için siz de bu teknolojilerden ve uzman personelden yararlanmalısınız. Yüksek katlı binalarda model sistemleri uygulayan diğer alternatif olarak merdiven boşluklarında uzman ekibinin katkılarıyla eşyalarınızı taşıyan firmamız, bu sektörde gerçekten çok önemli bir aşama kaydetmiş durumda. Hem teknolojiyi kullanmak hem de müşteri memnuniyetini elde etmek için eleman kadrosunun gelişimine önem vermek, firmamızın üzerinde dikkatle durduğu konular arasında. Eğer evden eve nakliyat konusunda hizmet almayı planlıyorsanız, firmamızla geçeceğiniz iletişim bu konuda sizin için alınmış isabetli bir karar olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..