06

AnkaraKALİTELİ

06

KayaşEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Kayaş'da Nakliyat?

Ankara Kayaş semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Kayaş semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Kayaş'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Kayaş da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Kayaşta Taşımacılık

  Taşımacılık sektörü gün geçtikçe daha fazla gelişiyor. Özellikle son dönemler içerisinde evden eve nakliyat konusunda atılan adımlar, müşterilerinin yüzünü güldürüyor ve onlara güven veriyor. Ülkemizin en önemli metropollerinden biri olan Ankara, bütün ilçeleriyle birlikte gelişimi hissediyor ve yaşıyor. Kayaş ilçesinde son dönemler içerisinde hareketli bir sektörü temsil eden evden eve nakliye, önemli bir hizmet ve potansiyelin adresi konumunda. Bugüne kadar teknoloji kullanımı ve başarılı çalışmalarıyla kendini gösteren Ankara Ekinciler Nakliyat, bu ilçedeki en kaliteli hizmetleri önünüze getirmeye devam ediyor. Taşınmak için kaliteli hizmet arayışında olan çok sayıda insanın nakliye ve taşımacılık sektöründen yardım aldığını biliyoruz. Başarılı ve dürüst çalışan firmaların müşterilere sağladığı avantajlar, en üst düzeyde olabilir. Kaliteli bir hizmet ve uygun fiyatlı seçenekler, elbette ki herkesin ortak isteği olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Tertipli Evden Eve Nakliye

  Düzenli ve tertipli çalışma konusunda yıllardan beri attığı olumlu adımlarla farkını ortaya koyan firmamız, hizmet çıtasını giderek daha yukarı taşıma gayreti gösteriyoruz. Pek çok firmanın nakliye konusunda ortaya koymuş olduğu rekabet, hizmet anlayışını yükseltiyor, fiyatları daha da aşağı çekiyor. Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda oldukça iddialı olan firmamız, tertipli, düzenli ve kademeli çalışma aşamaları ile sorunsuz bir hizmeti ayağınıza getiriyor. Kendi branşında üstün hizmetleriyle birlikte farkını ortaya koyan firmamız, cazip fiyat seçenekleriyle de her zaman hizmetinizde. Eğer evden eve nakliyat konusunda uzmanından kaliteli hizmet almayı planlıyorsanız, bizimle geçeceğiniz iletişim sayesinde en doğru kararı vermiş olursunuz. Plana bağlı kalmak ve düzenli taşıma aşamaları, bu sektörde en önemli hizmetlerden.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Keşif ve Detayları

  Bütün evden eve nakliye hizmetlerinde ilk olarak keşif görevini üstlenecek sağlam bir ekibin önemini çok iyi anlamak gerek. Aynı zamanda ekspertiz görevi de veren kişi veya ekip çalışması, evden eve nakliye sektörünün ilk ve en önemli aşamasını oluşturuyor. Pek çok firmanın kıyasıya ortaya koymuş olduğu mücadele ve rekabet, hem kaliteli hizmet hem de cazip fiyat koşullarını gösteriyor. Aşamalar ve kademeler ise düzenli tertipli çalışmanın önemini ön plana taşıyor. Keşiften sonra gelen aşama olarak dikkat çeken düzenli ambalaj konusu, eşya kalitesini korumak adına gerçekten çok önemli. Oldukça üst düzey, kaliteli malzemelerle gerçekleştirilen ambalajın uzman ekip tarafından yapılması da büyük önem taşıyor. Kırılacak, çizilecek veya çok değerli eşyaların ambalaj konusunda daha hassas bir hizmeti hak ettiğini söyleyebiliriz. Uzman ve kaliteli çalışmalarıyla yıllardan beri bu sektörde varlığını sürdüren Ankara Ekinciler Nakliyat, ambalaj konusunda ve asansör sistemi kullanımında gerçekten olağanüstü adımlar atıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvenliniz

  Eşyanızın güvenliğini sağlayan ve en uygun ücretlerle size kaliteli hizmeti sunan firmamız, kendi sektöründe bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Asansör sisteminin istifleme konusunda önemli bir avantaj sağladığını söylemek. Gerek oldukça hızlı hareket eden ekip, müşterilerin bir an evvel bu hizmetten faydalanmasını sağlamak da. Yüklenen araçların sorunsuz bir şekilde istikamete varışı, hizmetin en önemli parçalarından biri. Yine asansör sistemini kullanmak ve eşyaları zarar görmeden olması, gereken yere ulaştırmak, bu sektörün en önemli hizmetlerini temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvendesiniz

  Eğer nakliye konusunda sorunsuz ve kaliteli bir hizmet talep etmek istiyorsanız, çekinmeden firmamızla en kısa sürede iletişime geçmelisiniz. Tecrübe ve deneyime önem veren teknolojiyi de en verimli şekilde kullanan firmamızın sizin için iyi bir alternatif oluşturacağını söyleyebiliriz. Firmamızın bu konudaki üst düzey çalışmaları, kaliteli, rahat ve modern bir hizmeti sunuyor. Eşyalarınızın güven içerisinde olduğunu bilmek bile, sizin için gerçekten ayrıcalıklı bir hizmet olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..