06

AnkaraKALİTELİ

06

KavaklıdereEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Kavaklıdere'da Nakliyat?

Ankara Kavaklıdere semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Kavaklıdere semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Kavaklıdere'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Kavaklıdere da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Kavaklıderede Nakliyat

  Adını sıkça duyduğumuz ve Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Kavaklıdere, Çankaya ilçesinin en güzel semtlerinden biri. Çok fazla insanın ikamet ettiği bu semtte evden eve nakliye sektörü giderek gelişimini hızlı bir şekilde sürdürüyor. Bu alandaki hizmetleri ile beraber insanların adeta umudu olmuş olan Ankara Ekinciler Nakliyat, gerçekten bu konuda en geçerli adreslerden biri. Hizmette sınır tanımayan ve yeni teknolojileri kullanma konusunda cesaretli adımlar atan firmamız, her an için yanınızda ve hizmet anlayışı ile size destek vermeye devam ediyor. Önemli bir potansiyel ve hızlı gelişen sektörün parçası olma konusunu başaran nakliye şirketleri, yükselişini sürdürüyor ve bu konuda müşteri memnuniyetini esas alarak kendini daha da ileriye taşıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Evden Eve Nakliyatta Hizmettin Kalitesi

  Elbette bütün işlerde disiplinli olmak ve tertipli bir şekilde aşamaları uygulamak büyük önem taşıyor. Bu konuda yıllarını veren ve gelişimle beraber kendini ispat etmiş olan firmamız, yaptığı çalışmalarla beraber bütün müşterilerine güven veriyor. İlk başta yapılan fizibilite çalışmaları ve kontrol aynı zamanda ekspertiz işleminin de habercisi, ambalaj ve taşıma konusunda kullanılan asansör sistemi, bu sektörün en modern uygulamaları arasında. Kaliteli araçların düzenli istif için hazırlamış olduğu zemin, eşya kalitenizi koruyacak ve en donanımlı kaliteli hizmeti ayağınıza getirecek. Yıllardan beri kendi sektöründe yaptığı atılımlarla beraber farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, hem çalışma anlayışı hem de prensipleri ile beraber tüm müşterilerinin güvenini kazanmış durumda. Eğer sizde sorunsuz ve kaliteli bir hizmet arayışındaysanız, firmamızla geçeceğiniz iletişim bu konuda vereceğiniz en doğru karar olacak. Planlı çalışmak, programa bağlı kalmak ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak gözetmek, nakliye sektöründe yükselişin anahtarı olan ve uzun yıllardan beri bu konudaki çalışmaları bir prensip haline getiren firmamız, hizmet konusunda bayrağı taşıyor ve çıtayı yükseltiyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvenli Nakliyecilik

  Piyasada bulunan çok sayıda nakliyat şirketi, bu hizmet yarışı içerisinde önemli bir yer tutuyor. Elbette aklı tamamen kazançta olan ve kaliteli hizmeti düşünmeyen çok sayıda girişimci olduğunu da unutmamak gerek. Firmamızın referansını incelediğiniz zaman bizi tercih etmekte. Kesinlikle endişe duymayacaksınız. Bu sayede çok değerli eşyalarınızın güvenliğini yine güvenli ellere emanet etmek sizin için en doğru kararlardan biri olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..