06

AnkaraKALİTELİ

06

KarşıyakaEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Karşıyaka'da Nakliyat?

Ankara Karşıyaka semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Karşıyaka semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Karşıyaka'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Karşıyaka da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Karşıyakada Sektörümüzdeki Gelişmeler

  Son dönemlerde ortaya koyduğu kaliteli çalışmalarla birlikte evden eve nakliye sistemini en iyi şekilde temsil eden Ankara Ekinciler Nakliyat, doğru hizmetin doğru adresi konumunda. Uygun hizmet cazip fiyat koşullarıyla gerçekleşirken, elemanların tecrübesi ve deneyimi her koşulda ilk yardımcınız olacak. Ankara'nın Yenimahalle semti evden eve nakliyat hareketliliği için önemli bir adres olarak kendini gösteriyor. Özellikle Karşıyaka semti ve bu semtteki olağanüstü çalışmalar, bu konuda iyi bir örnek oluşturuyor. Oldukça sağlam ve bilinçli eleman kadrosu, firmamızın hizmet potansiyelini daha da yukarılara taşıyor. Yenimahalle ilçesine bağlı Karşıyaka semti, son yıllardaki yenilikçi ve ileri çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Hızlı gelişen nakliye ve taşımacılık sektörünün bu semtteki çalışmalarını mutlaka yakından görüp inceleyin.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmet Standartlarını Yükseltiyoruz

  Özellikle yeni inşaatların boy gösterdiği bir ortamda hizmet kalitesini yukarı taşıyan çalışmalar, tecrübeli ve deneyimli ekiplerin katkısıyla gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra teknoloji kullanımı da gerçekten bu gelişimde önemli katkı sağlamakta. Ortaya koyduğu gelişim ve teknoloji performansı, Ankara Ekinciler Nakliyat adına gerçekten önemli bir fırsat göstergesi. Uygun fiyatlı seçenekler deneyimli ekip ve kaliteli ekipman, hiç şüphe yok ki ev eşyalarının korunmasını sağlayan bir çalışma programı oluşturuyor. Yıllardan beri yaptığı kaliteli çalışmalarla birlikte referansı kuvvetlenen firmamız, bu konuda öncü bir konuma gelmiş durumda. Eğer uygun fiyatlı kaliteli ve modern bir hizmeti aynı anda almak isterseniz, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Düzenli ve planlı çalışma aşamaları konusunda oldukça iddialı olan firmamız, bunu yaptığı bütün çalışma ve uygulamalarla gösteriyor. Deneyimli ekip ve disiplinli çalışma anlayışı, günden güne firmamızı daha da ileri taşıyan değerler arasında yer alıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Tercih Sebepleriyiz

  Tertip ve düzen, disiplinli bir çalışma programı ile harekete geçirilebilir. Bunun önemli bir örneğini sergileyen Ankara Ekinciler Nakliyat, düzenli aşamalarla birlikte en kaliteli hizmeti ayağınıza getiren olağanüstü bir sistemi temsil ediyor. Yıllardan beri referansını kuvvetlendiren ve çalışma anlayışı ile müşteri memnuniyetini kazanan firmamız, evden eve nakliye konusunda gerçekten çok büyük aşamalar kaydetti. Hızla gelişen ve teknolojisi ile insanları etkileyen bir sektör, Ankara’nın bütün semtlerinde hareketli bir çalışmayı ortaya koymakta. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat konusunda firmaların ortaya koymuş olduğu olağanüstü çalışma anlayışı ve rekabet, müşteri memnuniyetine giden yolda gerçekten önemli bir kilometre taşı olarak görülüyor. Düzenli taşıma aşamalarında ekspertiz ve keşif görevinin önemini çok iyi kavramak gerek. Hem fiyatlandırma hem de eşyaların değerini bulması yönünden, bu konudaki olağanüstü çalışmaların ve uzman kontrolünün önemini çok iyi kavramak gerek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Karşıyakada Evden Evede Bize Güvenin

  Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki hizmetleriyle birlikte tırmanışını sürdüren bir firma görüntüsü veren Ankara Ekinciler Nakliyat, illaki öncelikli tercihleriniz arasında olmalı. Düzenli aşamaları konusunda ambalajın önemini çok iyi bilen firmamız, hem kaliteli ambalaj malzemesi hem de model uygulama teknikleri ile birlikte farkını ortaya koyuyor. Asansörlü taşıma sisteminde de adeta kendi sektörüne çağ atlatan firmamız, bu sistemi en iyi uygulayan şirketler arasında bulunuyor. Yüksek katlı apartmanlardan eşyaların sorunsuz bir şekilde aşağı inmesini sağlayan bu sistem, gerçekten teknoloji adına önemli bir gelişim olarak yorumlanıyor. Araç istifleme konusunda elemanların kabiliyeti ile modifiye edilmiş araçların bütünleşmesi, eşya kalitesini koruyan bir başka unsura dönüşüyor. Çok hızlı bir şekilde seri olarak çalışan ekibimiz en kısa sürede görevini tamamlarken, bunun ev sahipleri için müthiş bir avantaj oluşturduğunu söyleyebiliriz. Genellikle oldukça yorucu bir girişim olarak bilinen taşınma işleminde hızlı gerçekleşen bir hizmetin, ev sahipleri adına önemli bir avantaj olduğunun altını çizmek gerek. Yıllardan beri bu konudaki çalışmaları ile beraber bizim firmamızın, oldukça iddialı olduğunu ve size yardımcı olacağını söyleyebiliriz. Kaliteli hizmeti uygun fiyat koşulları ile almak isterseniz, bizim firmamızla geçeceğiniz iletişim, taşınma konusunda vereceğiniz en isabetli karar olabilir. Vakit kaybetmeden doğru hizmet için doğru adrese ulaşın.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..