06

AnkaraKALİTELİ

06

KalecikEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Kalecik'da Nakliyat?

Ankara Kalecik semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Kalecik semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Kalecik'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Kalecik da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Kalecik Nakliyat

  Ankara’nın kalecik ilçesi son dönemler içerisinde önemli bir gelişim yaşıyor. Hem endüstriyel bazda hem de müteahhitlik çalışmalarıyla birlikte bu ülkedeki hareketlilik gözlerden kaçmıyor. Ankara’da ve şehirlerarası hizmet konusunda evden eve nakliye sisteminin öncüsü olan Ankara Ekinciler Nakliyat, özellikle kalecik ilçesinde verdiği kaliteli hizmetlerle göz dolduruyor. Oldukça donanımlı modem ve kaliteli sistemi ile birlikte firmamızın evden eve nakliyat konusunda sunduğu hizmetleri mutlaka yakından görmelisiniz. Kendi branşında verdiği profesyonel ve kaliteli hizmetler, firmamızın potansiyelini ve referansını daha da ileri taşıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kelecikte Evden Eve Nakliye Sunuyoruz

  İnsanların memnuniyetini kazanmanın önemini çok iyi bilen firmamız, uygun fiyat koşullarıyla kaliteli hizmeti bütünleştiriyor ve ayağınıza getiriyor. Ev eşyasının taşıma esnasında zarar görmemesi, bizim sektörümüzün en önemli hizmetlerinden biri. Elbette ki tertipli, düzenli ve planlı aşamaları, dikkatli bir şekilde uyguladığınız zaman ev eşyalarını garanti altına almış oluyorsunuz. Bunun bilincinde olan firmamız, en yeni ve gelişmiş yöntemlerin yanı sıra özverili çalışma anlayışı ile beraber eşyanızın garantisini sağlamakta. Yıllarca birikiminiz olan, maddi manevi sizin adınıza çok değerli olan ev eşyalarınız, taşınma esnasında kesinlikle zarar görmemeli. Büyük bir gelişim ile beraber yeni yöntemlere ev sahipliği yapan taşımacılık şirketleri, bu konuda gerçekten çok ciddi atılımlar gerçekleştiriyor. Bizim firmamızın hizmet olarak size sunduğu ayrıcalıklar, hem hızlı hem de kaliteli hizmetle birlikte eşya garantisini size temin ediyor. Zaten bu işte en temel olarak gerekli olan konular, bu saydığımız maddeler planlı çalışma ve sisteme bağlı kalma, profesyonel bir anlayışın en önemli unsurlar arasında. Yıllardan beri bu konuda ciddi çalışmalarıyla farkını ortaya koyan Japonya, düzenli aşamaları konusunda da oldukça hassas davranıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Prensiplere Dayalı Hizmetler

  Bütün aldığı işlerde belli bir prensibe dayalı olarak çalışan firmamız, evvela keşif ve ekspertiz görevine çok büyük önem vermekte. Kimi zaman uzman bir kişi, kimi zamanda yine uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilen bu hizmet, iş ücretlendirme eşya değeri belirleme ve plan oluşturma konusunda gerçekten çok önemli. Bir hizmet bunu takip eden süreçte kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak gerçekleştirilen düzenli bir ambalaj, nakliye ve taşımacılık sektörünün kilit noktasını oluşturuyor. Genellikle kırılmaya meyilli eşyaların destekli bir şekilde ambalaj yapılması, uzun vadede eşyaların zarar görmemesi manasına geliyor. Gerek taşıma gerekse de istif esnasında güven içerisinde olan eşyalarınız, kaliteli bir sistemden aldığı hizmet de birlikte gelişimini daha da ileri taşıyor. Düzenli ve tertipli çalışma aşamaları içerisinde hiç şüphe yok ki asansör sistemi, hem araca yüklerken hem de eve taşırken, ön plana çıkmakta. Yüksek katlı apartmanlarda ağır ve değerli eşyaların taşınması, kimi zaman sorun oluşturabilir. Neyse ki bu konuda gelişen teknoloji eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor, hizmet olarak da size en gelişmiş yöntemleri sunuyor. Gelişmiş araç gereç ve donanımıyla beraber firmamız hizmet konusunda oldukça iddialı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bunu da gelişmiş metot ve uygulamalarla gerçekleştiren firmamız, uygun ücret koşullarıyla daha kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kalite ile Taşının

  Şehir içi ve şehirlerarası taşıma konusunda uygun ücret seçenekleri, firmamızın çalışma politikaları arasında. Kaliteli araçları kullanan düzenli istif ile beraber eşyalar adresine sorunsuz taşıyan işletmemiz, kendi branşında sunduğu kaliteli hizmetlerin en doğru adres olma özelliğini her zaman sürdürüyor. Ankara’nın güzel ilçesi kalecik nakliye sektörünün tırmanışına ev sahipliği yapıyor ve bu gelişimleri yakından izliyor. Firmamızın bu ilçe ve yakın bölgesinde verdiği kaliteli hizmetten yararlanmak için kesinlikle bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Taşınma konusunda aldığınız bu kararı kendiniz için ve eşyalarınız için en iyi karar olduğunu da aklınızda tutun.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..