06

AnkaraKALİTELİ

06

İvedikEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

İvedik'da Nakliyat?

Ankara İvedik semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.İvedik semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

İvedik'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  İvedik da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  İvedikte Gelişmeler

  Nakliye ve taşımacılık sektörünün gelişimi, bu konuda hizmet talep eden insanların memnuniyeti ile sonuçlanıyor. Ülkemizin genelinde gelişim gösteren bu hizmetler, özellikle Ankara'da önemli bir potansiyeli gözler önüne seriyor. Yenimahalle ilçesinin İvedik semti, evden eve nakliye sektörünün büyük bir hızla geliştiği bölgelerden biri. Bu yerleşim biriminde nakliyat sektörünün ortaya koymuş olduğu modern teknolojiler, hem göz kamaştırıyor hem de gelecek için umut veriyor. Yıllardan beri kendi sektöründeki olağanüstü çalışmaların doğru adresi olma özelliğini taşıyan Ankara Ekinciler Nakliyat, giderek gelişiyor ve önemli bir potansiyel olarak insanlara hizmet sunmaya devam ediyor. Zaman içerisinde iş yaptıkça tecrübe kazanan elemanların, eğitimle birlikte daha donanımlı hale gelmesi, memnuniyeti giderek artıran özellikler arasında. Asansör ve benzer uygulamalarla birlikte teknoloji kullanımı, firmamızı diğerlerinden ayırmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzenli ve Planlı Taşımımacılıkta Biz

  Eşya kalitenizi koruyacak, düzenli bir şekilde taşınmanızı yardım edecek seçenek ve fırsatlar, bu sektörün rekabetli çalışmalarıyla gözler önüne geliyor. Uygun fiyat koşullarının kaliteli hizmet ile bütünleşmesi, gerçekten cesaret verici bir gelişim. Siz de yeni adresinize taşınırken sorun yaşamak istemiyorsanız, bu konuda profesyonel bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Ankara Ekinciler Nakliyat, bu konuda sizin için iyi bir alternatif ve örnek olabilir. Yaptığı prensipli çalışmalar disiplinli ve planlı projeler ile birlikte, her dönemde firmamızın ayrıcalığını size hatırlatmak isteriz. Uygun fiyatlar kaliteli hizmet ve teknoloji bütünlüklü çalışmalar aynı çatı altında buluşabilir. Eşyalarınız zarar görmeden bu üst düzey hizmet kapınıza gelsin istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden firmamıza ulaşın. Kendi evine taşınmak için heyecanla bekleyen çok sayıda insan, firmamızın donanımlı hizmetlerinden alarak bu amacına ulaşıyor. Eğer yeni evinize eşya kalitenizi eksiksiz bir şekilde aktarmak isterseniz, planlı ve düzenli çalışma aşamaları, size çok yardımcı olacak. Firmamızın bu konuda oldukça iddialı olduğunun altını çizerek, iletişim ile birlikte size sağlanacak avantajları görmenizi isteriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliyatın Periotları

  Sistemli ve modern bir çalışma anlayışında, öncelikli olarak bir durum değerlendirmesi yapmak büyük önem taşıyor. Keşif ve ekspertiz hizmetlerinin bu konuda iyi bir alternatif oluşturduğunun altını çizmek gerek. Uzman ekiplerin belirlediği stratejiler uygun fiyat koşulları ile bütünleştiği zaman, gerçekten takdir edilecek kaliteli bir hizmeti gözler önüne seriyor. Yıllardan beri yükselişini sürdüren, çalışma teknolojisini ve aşamalarını dikkatli takip eden Ankara Ekinciler Nakliyat, sizin için bu konuda gerçekten yardımcı olacak bir hizmeti gözler önüne seriyor. Keşif ve ekspertizi takip eden süreçte ambalaj konusunda atılan isabetli adımlar, eşyaların zarar görmeden ve zedelenmeden taşınmasına yardımcı oluyor. Tam bir profesyonel ekip çalışması gerektiren evden eve nakliye, son dönemler içerisinde bu gelişimi göstermiş ve aşamaları kaydetmiş görünüyor. Asansör sisteminin, aşamalar içerisinde teknolojiyi temsil eden bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yüksek katlı binalarda ağır ve hacim oluşturan eşyaların kolayca aşağıya indirilmesi ve araca istiflenmesi, gerçekten bu konuda üst düzey bir hizmet olarak yorumlanabilir..

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bizde Memnuniyet Garanti

  Teknoloji bütünlüğünü araçlarıyla gösteren, eleman kabiliyetini tecrübe ve deneyimli ortaya koyan firmamız, her an için kaliteli hizmetin en doğru adresi konumunda. İletişime geçtiğiniz andan itibaren kaliteli ve modern bir hizmetin yanı sıra, uygun fiyat koşullarından da yararlanacağınızı unutmayın. Hızlı gelişen bir sektör kaliteli çalışmalar ve düzenli aşamalar, gerçekten müşteriye sunulacak kaliteli hizmetin özeti şeklinde. Firmamız bu konuda oldukça iddialı olup, iletişim kurmanız halinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde bizden talep edebilirsiniz. Aldığınız hizmet sonucu memnuniyetiniz garanti olacak, ödediğiniz uygun fiyatlar ise sizin avantajınıza bir sonuç ortaya koyacak

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..