06

AnkaraKALİTELİ

06

İsmetpaşaEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

İsmetpaşa'da Nakliyat?

Ankara İsmetpaşa semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.İsmetpaşa semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

İsmetpaşa'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  İsmetpaşa da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  İsmetpaşada Evden Eve Nakliyat

  Ankara'nın Altındağ ilçesi çok önemli bir potansiyele sahip. Bu ilçede bulunan İsmet Paşa semti, nakliye konusunda çok özel bir hizmete ev sahipliği yapıyor. Çok hızlı bir gelişim ile beraber teknolojisini ileri taşıyan evden eve nakliye sektörü, Ankara'daki kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte yakından etkileniyor. Hizmette sınır tanımayan şirketlerin rekabeti, taşımacılık sektörü gün geçtikçe daha da ileri taşıyor. İnsanların yeni evine ve yeni iş yerlerine kavuşması konusunda olağanüstü bir hizmetin adresi olarak karşımıza çıkan Ankara Ekinciler Nakliyat, sıralı ve planlı çalışma anlayışıyla beraber en üst düzey hizmeti size sunuyor. Teknolojisi ve prensipli çalışma anlayışı, firmamızı bu konuda diğerlerinden ayırıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bizimle Her Acıdan Güvendesiniz

  Bugüne kadar aldığı bütün işlerde ve görevlerde disiplinli çalışma anlayışını elden bırakmayan firmamız, keşif ve ekspertiz görevini en uzmanlarına veriyor. Bu sayede hem fiyatlandırma hem de eşyaların değerini belirleme sorunsuz bir hizmet olarak önümüze geliyor. Evden eve nakliye sisteminin belki de en önemli unsurlarından biri, kaliteli bir ambalaj anlayışı. Hem malzemesi üst düzey hem de çalışma sistemi tertipli olan firmamız, bu konuda eşyanızı güven içerisinde taşıyacak yöntemler üretiyor. Evden eve nakliyat için en gelişmiş yöntemlerden biri olan asansör sistemi, firmamızın başarıyla uygulamaya koyduğu çalışmalardan biri. Düzenli istif ve bunun karşılığı sorunsuz taşıma hizmeti eşyaların güven içerisinde yeni adresine ulaşmasını sağlamakta. Asansör sistemini eve taşırken de kullanan firmamız, en kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde ve uygun ücretle birlikte eşyalarınızı size teslim ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..