06

AnkaraKALİTELİ

06

İskitlerEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

İskitler'da Nakliyat?

Ankara İskitler semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.İskitler semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

İskitler'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  İskitler da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Firma Bilgilerimiz

  Ankara'nın İskitler ilçesi büyük bir metropolün çok önemli bir parçası. Bu ilçede bulunan İskitler semti, evden eve nakliye sisteminin en hareketli olduğu bölgelerden biri olarak dikkat çekmekte. Tamamen belli bir plan ve program üzerine yapılan çalışmalar, sorunsuz taşımacılık konusunda en önemli hizmeti temsil ediyor. Kaliteli hizmet uygun taşımacılık ve cazip fiyat seçenekleri, bu bölgedeki hizmet prensibini ve potansiyelini temsil ediyor. Aldığı bütün işlerde çalışma aşamaları konusuna dikkat eden Ankara Ekinciler Nakliyat, nakliye konusundaki en gelişmiş firmalardan biri. Hem şehir içi hem de şehirlerarası hizmette sınır tanımayan firmamız, düzenli aşamaları konusunda da en kaliteli hizmeti önümüze getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Dikkatli ve Profesyonel Taşının

  Eşyaların durumunu belirlemek, hem garanti kapsamı için önemli hem de iş planlaması ve ücretlendirme için gerçekten büyük önem taşıyor. Uzmanların yaptığı keşif ve ekspertiz hizmeti, bu hizmeti en uygun şartlarda almanız konusunda büyük önem taşıyor. Ambalaj konusunda tamamen profesyonelce yaklaşan uzmanlarımız, eşya kalitenizi korumak adına son derece ince ve ayrıntılı bir çalışma yürütüyor. Profesyonel ekiplerin baştan sona taşımacılık hizmeti sunumu memnuniyetiniz üzerine kurulu bir sistemi temsil ediyor. Evden eve nakliyat teknolojisinin en önemli unsurlarından olan asansör sistemi, eşyalarınızın araca güvenle taşınmasını sağlıyor aynı şekilde istifleme konusunda da profesyonel ekibin katkıları eşya kalitenize olumlu şekilde yansıyor. Yükleme tamamlandıktan sonra istikametine doğru hareket eden kaliteli araçlar, sorunsuz taşımacılık konusunda gerçekten önemli bir vazife üstleniyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara İskitler Nakliyat

  Kaliteli araçların evden eve nakliyat sisteminin çok önemli bir parçası olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Taşınmayı planladığınız binaya geldiğimiz andan itibaren, yine asansör sistemi her koşulda hizmetinizde. Düzenli bir şekilde eve taşınan eşyaların yerleşmesi demek, başta bayanlar olmak üzere tüm ev halkının bir an önce rahatlaması demek. Uygun ücret ve kaliteli hizmetin adresi olan Ankara Ekinciler Nakliyat, evden eve nakliye hizmetinin de gerçekten kalesi durumunda. Tecrübe ve deneyimlerinin yanı sıra, sürekli kendini geliştiren firmamız, taşımacılık konusunda kesinlikle hizmette sınır tanımıyor. Nakliye konusunda bizimle geçeceğiniz iletişim, hizmetten elde edeceğiniz memnuniyetin garantisi olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..