06

AnkaraKALİTELİ

06

HürriyetEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Hürriyet'da Nakliyat?

Ankara Hürriyet semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Hürriyet semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Hürriyet'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Hürriyet da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Performans ve Biz

  Hizmet alanındaki en önemli sektörel gelişmeler içerisinde yer alan evden eve nakliyat, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bütün semtlerde en kaliteli hizmeti temsil ediyor. Son yıllarda özellikle hürriyet semtinin bu konudaki çalışmalara önemli derecede ev sahipliği yaptığını görüyoruz. Taşımacılık sektörü ve ortaya koyduğu performans, evden eve nakliyat konusunda en kaliteli çalışmaları içeriyor. En gelişmiş yöntemler, bununla beraber deneyimli ve tecrübeli ekipler hizmet kalitesi konusunda her an için yanınızda olmaya devam ediyor. Planlı, programlı ve düzenli çalışma aşamaları bu konuda firmamızın size sunduğu en ayrıntılı hizmetlerden biri olmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvenle Nakliyat Hizmeti Alacaksınız

  Son yıllar içerisindeki yükselişini disiplinli çalışma anlayışına bağlı olan Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin taşımacılık sektöründe en hızlı gelişen firmalarından biri. Taşınacak bir evin bütün detaylarını hesaplayan ve kaliteli hizmeti, bu konuda görev bilen şirketimiz en uygun koşullarda ve fiyat aralığı ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor. Keşif, ambalaj ve asansör sisteminin kullanımı, araca yükleme konusundaki aşamaları oluşturmakta. İstif konusunun da buradaki önemini kesinlikle aklınızdan çıkarmayın. Araçlarla beraber hızlı bir şekilde istikamete ulaşma, müşteriler açısından gerçekten çok önemli bir hizmet. Eşyaların yine sorunsuz bir şekilde ve en gelişmiş teknoloji ile adresine taşınması, bu kaliteli hizmetin uygun koşullarda sonuçlanmasını sağlıyor. Evden eve nakliye konusunda firmamızda geçeceğiniz iletişim, bu konuda alacağınız profesyonel ve kaliteli bir hizmetin habercisi olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..