06

AnkaraKALİTELİ

06

HaymanaEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Haymana'da Nakliyat?

Ankara Haymana semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Haymana semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Haymana'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Haymana da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Haymanada Nakliyat Sektörü

  İç Anadolu bölgesi teknoloji ve gelişimle birlikte yükselişini sürdürüyor. Bu bölgedeki en büyük şehir olan Ankara, bütün ilçe ve semtleri ile birlikte evden eve nakliyat sektörünün yükselişini izliyor. Taşınmazların arttığı bu son dönem içerisinde hizmet anlayışını yükselten nakliye ve taşımacılık firmaları, çıtayı giderek yükseltiyor ve müşteri memnuniyetine günden güne daha fazla önem veriyor. Kendi branşındaki gelişim çalışmalarıyla adından söz ettiren Ankara Ekinciler Nakliyat, gerçekten bu konuda en önemli adımları zamanında atmasıyla biliniyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Teknik Destekli Evden Eve

  Asansör ve gelişmiş teknolojileri kullanımının yanı sıra güvenilir personeli ile birlikte firmamızın size destek olacağını unutmayın. Kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunmak, hiç şüphe yok ki firmamızın en önemli politikaları arasında. Tamamen bir uzman olan evden eve nakliye işi profesyonel çalışmalarımızla sizlere sunduğumuz en özel hizmetler arasında. Planlı, programlı ve aynı zamanda düzenli aşamalarla gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmeti, hiç yorulmadan ve fazla ücret ödemeden faydalanacağınız bir sistemi temsil ediyor. Giderek teknolojisini artıran, bununla beraber tecrübeli eleman kadrosunu geliştiren firmamız, her koşulda size uygun hizmet için rekabet içerisinde taşıma ücreti konusunda hiçbir endişeniz olmasın, çünkü firmamız kaliteli hizmetle birlikte en uygun fiyat seçeneklerini sizin için hazırlamış durumda. Yıllardan beri kendi sektöründe elde ettiği başarıyı Ankara’nın bütün ilçelerinde gösteren firmamız, bu sayede hizmet anlayışını ve çalışma politikasını giderek daha da geliştiriyor. Düzenli aşamalara dikkat eden plana bağlı olan ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmet kalitesi ile beraber bu konuda en iyi yardımcılarınızdan biri olarak sizi bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Tecrübeli Personelimiz İş Başında

  Düzenli aşamalara ve plana bağlı kalarak çalışmaya verilen önem, elbette ki müşteri memnuniyetine giden yolda çok önemli. İlk aşama olarak karşımıza çıkan ekspertiz ve keşif hizmetleri, fizibilite çalışmaları için gerçekten gerekli. Öncelikli olarak yapılan keşfe bağlı kalıp fiyatlandırma konusunda en uygun seçeneği ortaya koymak, firmamızın öncelikli görevleri arasında. Garantili sistemle birlikte eşya kalitenizi güvende tutan firmamız, bu sayede fiyatlandırma yapıyor ve en uygun koşullarda zararınızı karşılıyor. Yetişmiş personelinin yıllardan beri yaptığı çalışmalar, eşyaları koruma yönünde atılan ilk adımlardan biri. Kendi sektöründe düzenli ve tertipli çalışmalarıyla dikkat çeken Ankara Ekinciler Nakliyat, özellikle ambalaj konusunda son derece dikkatli ve hassas çalışıyor. İyi ambalajlanmış ürünlerin taşıma esnasında zarar görmediği bilinirken, uzman ekiplerin çalışmaları, bu konuda zararı en asgari düzeye indiriyor. Asansör sistemi en gelişmiş metotlardan biri, yüksek katlı binalarda sorunsuz taşımacılığın en modern uygulaması olan asansör sistemi, firmamız tarafından başarıyla uygulanıyor. Hem araca yükleme hem de eve taşıma konusunda kullanılan bu sistemin, çok faydalı ve gelişmiş bir yöntem olduğunun altını çizmek gerek. Düzenli istifleme için müsait olan kaliteli araç kapasitesi, eşyaların istikameti en kısa sürede ulaşmasını da sağlıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Herzaman Zararsız ve Memnun Müşteri

  Düzenli, planlı ve programlı çalışma sonucunda ev eşyalarınız zarar görmeden yeni evinize taşınmanız mümkün hale gelmekte. Kendi sektöründe yaptığı çıkışla beraber, pek çok müşteriye kaliteli hizmeti yetiştiren firmamız, uygun ücret koşulları ve kaliteli hizmet anlayışı ile beraber bu sektörde hedeflediği noktaya kolayca ulaşıyor. Müşteri memnuniyetini kazanmak, firmamızın referansını artırdığı gibi iş potansiyeli açısından da bu gelişimin önemini ayrıcalık olarak değerlendirmek gerek. Kolay, kaliteli ve rahat bir hizmet alabilmek için hem de uygun koşullarda ki tercihiniz adına firmamızla geçeceğiniz iletişim, belki de bu konuda vereceğiniz en isabetli karar olacak. Eşya güvenliğinizi sağlamak evinizi garanti altına almak ve uygun ücretle beraber kaliteli hizmet almak, basit bir iletişiminize birlikte size bağlı. Daha önceden hizmet verdiğimiz insanların memnuniyeti size vereceğimiz kaliteli hizmetin teminatı ve garantisi olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..