06

AnkaraKALİTELİ

06

HasköyEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Hasköy'da Nakliyat?

Ankara Hasköy semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Hasköy semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Hasköy'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Hasköy da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Hasköy Nakliye ve Güvenlik

  Büyük bir hızla gelişen hizmet sektörü, taşımacılık başta olmak üzere hizmet potansiyelini giderek geliştiriyor. Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı Hasköy, evden eve nakliye sektörünün büyük bir hızla geliştiği bölgeler arasında bulunuyor. Ortaya koyduğu performans ve eşyalarınıza gösterdiği özenle dikkat çeken Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmet anlayışını kaliteli çalışma ile bütünleştiriyor ve müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Yıllardır tecrübe kazanan elemanlarının eğitimine de önem veren firmamız, eşyalarınızı güven içerisinde yeni adresine ulaştırıyor. Kendi evine taşınma heyecanını taşıyan çok sayıda insanın, eşya güvenliği açısından en iyi firmaları tercih etmesi büyük önem taşıyor. Sorunsuz ve düzenli taşıma konusunda hizmetinize talip olan firmamız, tertipli ve düzenli çalışma aşamaları ile da göz dolduruyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hasköyde Evden Eve Nakliyat

  Bütün işlerinde plana uyan ve sıralamayı doğru yapan Ankara Ekinciler Nakliyat, aynı zamanda şehirlerarası hizmette de her zaman yanınızda. Eşyaların durumunu keşfeden uzman görüşü, ambalaj öncesi birinci aşamayı oluşturuyor. Düzenli ve tertipli ambalaj sayesinde güven içerisinde eşyaları taşımak, inanın çok daha kolay Başkent Ankara her an büyümesini sürdürürken, evden eve nakliye konusunda da çok önemli çalışmalar, bu bölgede dikkat çekiyor. Düzenli ve sistemli ambalajın asansör taşımacılığı ile beraber çok özel bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. Araçlara istif konusunda evden eve nakliyat sisteminin öncüsü olan firmamız, kırılmadan ve bozulmadan eşyalarınızın taşınmasına büyük özen gösteriyor. Son dokuz yıla damga vuran, gelişimi ile beraber hizmet sektöründe geldiği noktayı en iyi şekilde değerlendiren Ankara Ekinciler Nakliyat, memnuniyetinizi kazanmak için olağanüstü bir çaba sarf ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmetinizdeyiz

  Araçlarla en kısa sürede, yeni adresine ulaşan eşyalarınızın, evinize nakledilmesi de gerçekten önemli bir hizmet. Kendi branşında ki taşımacılık şirketleri içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan firmamız, asansör sistemini de en kaliteli şekilde kullanan işletme olma özelliğini taşıyor. Son derece profesyonelce bir yaklaşımla, aynı zamanda uygun ücret koşullarıyla hizmetinizde olan firmamız, memnuniyetiniz garanti olan bir sunum gerçekleştiriyor. Ankara'nın pek çok semtinde evden eve nakliyat sistemi büyük bir hızla gelişiyor. Bu konuda bizi tercih edip kendiniz adına da en isabetli kararı vermiş olabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..