06

AnkaraKALİTELİ

06

GülverenEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Gülveren'da Nakliyat?

Ankara Gülveren semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Gülveren semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Gülveren'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Gülveren da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Gülverende Nakliye

  Ankara’nın bütün semtlerinde bir hareketlilik dikkat çekiyor. Özellikle evden eve nakliye sektörü son yıllardaki gelişimin ve yükselişini adresi Mamak ilçesine bağlı Gülveren semti, üst düzey hizmetleriyle birlikte Ankara Ekinciler Nakliyat şirketinin en hareketli olduğu bölgelerden biri. Eğer taşınacaksınız kesinlikle firmamızdan hizmet talep etmeli ve eşyalarınızı güven altına almalısınız. Teknoloji ile insanları büyüleyen, bununla beraber tecrübesiyle de herkesi etkileyen firmamız, düzenli ve aşamalı çalışma anlayışıyla da her zaman yanınızda.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bize Sormadan Taşınmayın

  Uygun fiyat koşullarıyla sizi etkileyen firmamız Ankara Ekinciler Nakliyat, taşıma aşamaları ve planlı çalışma konusunda da oldukça önemli bir gelişim gösterdi. Keşif ve eşya değerini belirleyen bir ekspertiz hizmeti, nakliye ve taşımacılık sektörünün en olmazsa olmazları arasında. Ambalaj malzemeleri teknolojiden ve gelişimden nasibini alırken, uzman ellerde gerçekleşen ambalaj eşya kalitesini korumak için gerçekten önemli taşıma aşamaları içerisinde önemli bir yer tutan ambalajı, asansörlü taşımacılık takip ediyor. Kaliteli araçlara düzenli istif ve için eşyaların asansör sistemi ile taşınması gerçekten kaliteli bir hizmet aşamaların düzenli takibi ve istikamete varış noktasındaki firmanın başarısı müşterilerin memnuniyetini daha da ileri taşıyor. Kaliteli ve modern hizmeti uygun fiyat koşullarıyla veren firmamız her zaman yanınızda ve yardımınızda olmaya devam ediyor. Bir telefon mesafesinde olup her an için bize ulaşmanızı bekleyen firmamız, en gelişmiş ve modern hizmet anlayışıyla beraber emrinizde.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..