06

AnkaraKALİTELİ

06

GüdülEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Güdül'da Nakliyat?

Ankara Güdül semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Güdül semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Güdül'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Güdül da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörün Merkezi Güdül

  Ankara’ya bağlı ilçeler, gerekse merkez olsun gerekse de çevre yerleşim birimleri nakliye sektörü için gerçekten muazzam bir alt yapıya sahip. Bütün ilçelerde nüfus yoğunluğu ve endüstriyel gelişim ön planda olduğu için evden eve nakliye sektörünün gelişiminde bu yerleşim birimlerinin önemli bir faktöre sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yıllardan beri nakliyat ve taşımacılık sektöründe kendini geliştiren pek çok firmanın, özellikle evden eve nakliye konusunda çok önemli adımlar attığını biliyoruz. Elemanlarını geliştiren kullandığı sistemleri yenileyen ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanan pek çok firmanın, rekabet konusunda oldukça iddialı bir konuma geldiğini biliyoruz. Nakliye ve taşımacılık konusunda hizmet çıtasını yükselten şirketlerin, fiyat konusunda da önemli bir rekabet oluşturduğunu biliyoruz. Aslında bu karşılıklı rekabetin en çok müşterilere yaraması son derece doğal bir durum olarak görünüyor. Kaliteli bir hizmeti uygun ücretlerle elde etmek, elbette ki son derece özel bir hizmet olabilir. Ankara’nın Güdül ilçesinde bu konudaki çalışmalar, hem göz dolduruyor hem de gelecek için umut veriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörde Evden Eve

  Büyük bir hızla gelişen evden eve nakliyat sektörünün bu bölgedeki çalışmaları gerçekten takdire değer. Yaptığı başarılı hamlelerle beraber kendi sektöründe bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ankara Ekinciler Nakliyat, gerçekten bugün bulunduğu yeri sonuna kadar hak ediyor. Özellikle asansörlü taşıma sistemini en verimli şekilde kullanan firmamız, yüksek katlı binalarda son derece hızlı ve kolay bir çalışma anlayışını benimsemiş durumda. Müşterilerin memnuniyetini kazanan çalışma sistemi, firmamız adına da gerçekten önemli bir gelişim. Eşya kalitesinin üst düzeyde tutulması ve sorunsuz bir taşımacılık gerçekten bu sektör için çok büyük önem taşıyor. Nakliye şirketleri ve bu konuda ortaya koymuş olduğu rekabet sayesinde müşteri konumundaki insanların memnuniyet duyacağı hizmeti daha kolay koşullarda aldığını görüyoruz. Taşımacılıkta düzenli aşama ve plana bağlı kalmak gerçekten çok önemli. Her zaman için bu konuya hassasiyet gösteren firmamız, düzenli ve modern çalışma anlayışını daha geniş bir tabana yayıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmette Taşınma Projesi

  Bütün aldığı işlerde ve üstlendiği görevler de, belli bir plan ve program dâhilinde çalışmak, firmamızın en önemli görevleri arasında. Zaman içerisinde tecrübesini artıran personel, ne yaptığını bilen ve kaliteli hizmet için gerekenleri en iyi şekilde uygulayan bir ekip görüntüsünde. Burada en önemli konunun eşya güvenliği olduğu düşünülecek olursa, en değerli eşyalarınıza zarar getirmeden taşımacılık işlemi firmamızın bugüne kadar ortaya koyduğu performansı en iyi şekilde özetliyor. Ekspertiz ve keşif için görevlendirilmiş ekip veya kişiye plana bağlı kalma ve aşamalar konusundaki ilk hamleyi oluşturuyor. Elbette bundan sonrasında taşınma esnasında eşyaları koruyacak iyi bir ambalaj, yine önemli bir aşamayı oluşturmakta. Ambalaj malzemelerinin kalitesi üst düzey olmakla birlikte, ambalajı yapan insanların kendi dalında profesyonel olması, sağlamlık ve dayanıklı olma konusunda eşyalara gerçekten önem bu derecede yardımcı oluyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Teknolojik Hizmetimiz

  Başta da belirttiğimiz gibi teknolojiyi kullanma konusunda oldukça cesur adımlar atan Ankara Ekinciler Nakliyat, asansör teknolojisinin kullanımı ile birlikte, bunu net bir şekilde gösteriyor. Son derece gelişmiş araç ve teçhizat donanımının yanı sıra tecrübeli elemanlar taşımacılıkta en önemli güvencelerden bazıları. Firmamız eleman konusunda çok şanslı olmakla birlikte, bu saydığımız özelliklerin hepsine sahip olmak önemli bir ayrıcalık. Hızlı bir taşımacılığın göstergesi olan asansör ve daha sonrasında araca düzenli istifleme, gerekli ve geçerli aşamalar içerisinde çok önemli bir yer tutmakta. Araca yükleme tamamlandıktan sonra istikamet belirlemek ve bir an evvel bu adrese ulaşmak hızlı ve garantili hizmetin gerçekten çok önemli bir parçası. Model ve kaliteli sistemleri yeni evinizde de uygulayan firmamız, bir an eve taşıma işleminizi gerçekleştiriyor ve sizi rahata kavuşturuyor. Hizmet kalitesi ve uygun fiyat koşullu çalışma anlayışını bir arada sunan firmamız, kendi sektöründeki yükselişini sürdürürken, müşteri memnuniyetini daha da ileri taşımayı başarıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..