06

AnkaraKALİTELİ

06

GölbaşıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Gölbaşı'da Nakliyat?

Ankara Gölbaşı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Gölbaşı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Gölbaşı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Gölbaşı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Gölbaşıda Nakliye Sunumu

  Ankara Gölbaşı ilçesinde inşaat sektöründe oldukça hareketli günler yaşanıyor. Taşımacılık konusunda gerçekleşen hamleler, evden eve nakliyat sistemini gün geçtikçe daha da ileri taşıyor. Yeni evine sorunsuz bir şekilde ulaşmak isteyen insanların eşya kalitesini korumak, evden eve nakliyat sektörünün görevleri arasında. Uygun fiyatlı seçenekler ve cazip alternatifler ile beraber asansör gibi gelişmiş yöntemler, bu sektörün hizmet sunumları arasında yer alıyor. Yıllardan beri kendi sektöründeki yükselişiyle farkını ortaya koyan Japonya, evden eve nakliyat hizmetlerinin en kaliteli sunumlarını gerçekleştiriyor. Müşterinin memnuniyetine büyük önem veren, eşyaları koruyan ve sorunsuz bir şekilde teslim eden sistem, elbette ki önemli derecede gelişimin adresi olacak. Yıllardan beri düzenli ve tertipli çalışmasıyla dikkat çeken firmamız, üst düzey hizmet anlayışını cazip ücret koşullarıyla destekliyor. Tertipli düzenli ve aşamalara uygun çalışma sayesinde eşyaların sorunsuz bir şekilde en kısa sürede adresine ulaştığını gözlemliyoruz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

  Gölbaşı ilçesinin gelişimi, yerleşim birimlerinin gün geçtikçe potansiyelinin artması manasına geliyor. Burada hizmet veren ve gün geçtikçe potansiyelin arttıran firmamız, nakliye konusunda en güvenilir şirketler içerisinde bulunuyor. Düzenli ve planlı taşıma aşamalarına uyumak ise eşya kalitesini korumak ve düzenli hizmet sunmak için gerçekten çok önemli. Aşamaların en önemlisi ve ilki olan keşif ve ekspertiz görevi, garantili sistemin gerçekten çok önemli bir parçası. Daha sonrasında ise düzenli bir ambalaj ile birlikte eşyaların daha korunaklı hale geldiğini gözlemliyoruz. Asansör taşıma sistemi, firmamızın kullandığı en gelişmiş yöntemlerden biri. Her ne kadar bu konuda aynı sistemi kullanan nakliyat firmaları olsa da, bu konuda bizim işletmemizin farkını yaptığımız işle birlikte görme şansınız var. Eşyaları koruyan düzenli taşıma için destek veren firmamız, yıllardan beri bu sektöre profesyonel olarak destek vermeye devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Tamamen Eşya Taşıma

  Eşya kalitesini korumak ve aşamalara uygun bir şekilde çalışmak, planlı ve programlı yaklaşımın en önemli örneklerinden sayılmalı. Üstlendiği bütün görevleri başarıyla yerine getiren ve bu sayede referansını artıran işletmemiz, en uygun koşullarda ve kaliteli hizmet anlayışı ile beraber emrinizde olmaya devam ediyor. Asansör sistemini en verimli kullanan ve bu gelişmiş teknolojiyi eşya kalitesi için uyarlayan firmamız, verdiği hizmetler her zaman için göz dolduruyor. Tamamen eşya taşımak üzerine ayarlanmış kasalara sahip kaliteli araçlar ise hızlı taşımacılığın en önemli unsurları arasında. Elbette ki araçlara yüklenirken düzenli istif konusunda da uzman ekip çalışmasının önemi gerçekten çok büyük fark yaratıyor. Bugüne kadar yaptığı bütün girişim ve çalışmalarla birlikte hizmet konusunda farklı bir anlayışı temsil eden Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi sektöründe çok hızlı yükselen bir değer haline geldi.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Fırsatlarla Güvenli Sistem

  Ankara’nın en güzel ilçelerinde nakliye konusunda en iyi fırsatlar ayağınıza getiren firma, asansör sistemini hem binadan indirirken hem de binaya çıkarırken kullanıyor. İşlemlerin en kısa süre içerisinde sonuçlanması, taşınan ailelerin bir an evvel dinlenmeye geçmesi manasına geliyor. Çok yorucu ve sıkıcı bir iş olmakla birlikte tamamen uzmanlarına teslim ettiğiniz zaman, evden eve nakliye gerçekten sorun olmaktan çıkıyor. Uygun ücret koşulları konusunda çok önemli çalışmalara imza atan firmamız, kalite ile bütünleştirdiği bu politikasını üst düzey hizmet anlayışı ile önümüze getiriyor. Yıllardan beri kendi sektörüne verdiği kaliteli hizmet, taşımacılık şirketlerinin bulunduğu noktayı da en iyi şekilde temsil ediyor. Müşterilerin bütün isteklerini ön planda tutan, bununla beraber düzenli ve aşamalı taşımacılık konusuna en iyi şekilde yaklaşan firmamız, eşya güvenliği hizmet garantisi ve kaliteli sunumlar konusunda gerçekten çok önemli mesafe kat etti. Sürekli geliştirdiği tecrübeli elemanları, iş kalitesini arttırdığı gibi gerçekten bütün işlerde bir uzman gereksinimi nakliyat sektöründe çok önemli bir noktayı temsil ediyor. Bizim firmamızda bulunan tüm personelin yetişmiş olması ve tecrübesini giderek artması, müşteriler için gerçekten önemli bir avantaj oluşturmakta.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..