06

AnkaraKALİTELİ

06

GöksuEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Göksu'da Nakliyat?

Ankara Göksu semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Göksu semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Göksu'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Göksu da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Göksu da Nakliyat

  Çok sayıda güzelliği ev sahipliği yapan Göksu Mahallesi, evden eve nakliyat sektörünün gelişim gösterdiği yerler arasında. Etimesgut ilçesinin bu gözde mahallesinde son dönemler içerisinde taşımacılık sektörü giderek gelişiyor. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye konusunda çizgisini yükselten Ankara Ekinciler Nakliyat, bu güzel bölgede insanların hizmetinde olmaya devam ediyor. Düzenli, tertipli ve uygun fiyatlı taşımacılık konusunda alacağınız hizmet, bu alandaki en gelişmiş teknolojileri de kapsıyor. Hizmet veren personelin zaman içerisinde sürekli gelişmesi bu olağanüstü bölgede, hizmet kapsamını giderek daha da genişletiyor. Evden eve nakliyat bu bölgede hızlı bir şekilde gelişirken, bu sayede insanlar evlerine sorunsuz bir şekilde taşıma şansı buluyorlar.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Garantili Taşının

  Ev eşyalarının maddi manevi değeri düşünüldüğü zaman, özellikle garantili verilecek hizmetin müşteriler açısından en ideal tercihlerden birini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Eşyalarınızın güvende olması, bununla beraber uygun fiyatlı seçenekler, elbette ki sizin de ortak isteğiniz olacak. Taşıma aşamaları konusunda oldukça dikkatli davranan firmamız, üst düzey hizmet potansiyelini gün geçtikçe daha genişletiyor ve hizmette sınır tanımadan sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliyede Plan ve Proje

  Bütün çalışmalarda belli bir program üzerine ilerleyen firmamız, özellikle uzman ekip ve personelinin keşif hizmetleri ile beraber işe başlıyor. Ekspertiz ve eşyaların değerini belirleme konusundaki profesyonel çalışmalar, tüm müşterilere güven vermekte düzenli ve kaliteli ambalaj konusunda sınırları aşan Ankara Ekinciler Nakliyat, yaptığı bütün işlerde performans yükselten uygulamalara ağırlık veriyor. Hem kaliteli hem de modern çalışmalarla birlikte kendini geliştiren firmanın, müşteri potansiyelinin de giderek arttığını söylemek gerek. Düzenli ambalajlama ile birlikte asansör sistemini en verimli şekilde kullanan firmamız, bu iş için modifiye ettiği taşıma araçlarıyla her zaman hizmetinizde. Düzenli istif ve yükleme konusundaki hassasiyet, eşyaların korunmasında gerçekten en önemli unsurlardan biri.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliyede Güvenin Önemi

  Düzenli bir şekilde yükleme yapıldıktan sonra belirlenen istikamete varış çok hızlı gerçekleşiyor. Aynı şekilde asansör taşımacılığı yüksek katlarda olağanüstü bir çözüm ortaya koymakta. Eşya kalitenizi koruyan ve hizmet kapasitesini yükselten bir anlayış, firmamızın çalışma politikası içerisinde önemli bir yer tutuyor. Hem uygun fiyatlı seçenekler hem de güven veren çalışma anlayışı, misyonumuzun da önemli bir parçası. Geleceğe dair çok özel planlar yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamızın bir telefon mesafesinde olduğunu hatırlatırız.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..