06

AnkaraKALİTELİ

06

FatihEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Fatih'da Nakliyat?

Ankara Fatih semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Fatih semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Fatih'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Fatih da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Fatihte Nakliyat

  Ankara'nın Fatih semti, evden eve nakliye hizmetinin büyük bir hızla geliştiği bölgelerden biri. Bu bölgede son yıllar içerisinde kaliteli hizmetin adresi olan Ankara Ekinciler Nakliyat, donanımlı, model ve gelişmiş uygulamalarla birlikte hizmetinizde olmaya devam ediyor. Uzun zamandan beri bu sektöre yaptığı katkı ile birlikte firmamızın eleman kadrosu günden güne daha deneyimli hale gelmiş durumda, profesyonel ekiplerinin taşımacılık sektörüne yaptığı katkı, gerçekten üst düzey. Hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat koşulları firmamızın en önemli politikaları arasında yer alıyor. Yıllardan beri düzenli ve tertipli çalışma konusuna önem veren firmamız, üstün hizmet anlayışı ile beraber tamamen memnuniyetinizi kazanmak için çalışıyor. Eşyalarınızın maddi ve manevi değerini iyi bilen firmamız, onları koruyarak en kısa sürede yeni adresine ulaştırma gayreti gösteriyor. Planlı ve programlı çalışma, düzgün çalışma aşamaları ve bunun olumlu sonuçları, yine firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu konular arasında.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Fatih Evden Eve Nakliyat

  Keşif görevini üstlenen ekip ve uzman elemanlarımız, en kısa süre içerisinde başarılı bir çalışma yürütüyor. Garantili sistemden ve sigortadan yararlanmak için ekspertiz hizmetinin önemini çok iyi anlamanız gerek. Yıllardan beri bu konuda uzmanlığı olan elemanlarımız, hem değer biçme hem de eşyalarınızı fiyatlandırma konusunda muazzam bir çalışma yürütüyor. Ambalaj konusunda çok önemli adımlar atan tecrübeli ekibimizin, kaliteli malzeme ile birlikte düzenin ambalaj konusunda çok iyi bir noktaya geldiğinin altını çizmek gerek. Bu sayede düzenli istifa olanak sağlayan eşyalar, korunaklı bir şekilde yeni adresine taşınıyor. Asansör sistemi konusunda da çok önemli adımlar atan firmamızın uygulama konusunda size sunacağı ayrıcalıklar gerçekten üst düzeyde. Kendi branşında ki hizmetleri ile yıllardan beri farkını ortaya koyup gelişimini sürdüren Ankara Ekinciler Nakliyat, geçeceğiniz iletişim ile birlikte en kaliteli hizmeti ayağınıza getirecek. Asansör sistemini başarıyla uygulayan, istif konusunda yine başarılı çalışmalara imza atan deneyimli personelimiz, eşyalarınızı güven içerisinde adresine ulaştırıyor. Doğru karar verip bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, hem tecrübeli eleman kadrosundan yararlanabilirsiniz hem de eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasına sebep olabilirsiniz. Uygun fiyat anlayışı ve kaliteli hizmet politikasıyla beraber firmamız, her an için size yardıma hazır bir şekilde bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Fatih Nakliyat

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Fatih Nakliyat

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Fatih Nakliyat

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Fatih Nakliyat

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..