06

AnkaraKALİTELİ

06

EvrenEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Evren'da Nakliyat?

Ankara Evren semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Evren semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Evren'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Evren da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Evrende Nakliyat Gerçekleşiyor

  Ankara’nın Evren ilçesi, evden eve nakliye hizmetinin büyük gelişim gösterdiği bir yerleşim birimi. Özellikle önceden Şereflikoçhisar ilçesine bağlı olan ve daha sonra ilçe olan bağlı olan Evren, nakliye hizmetleri konusunda oldukça şanslı bir bölge. Yıllardan beri bu sektörde gelişimi destekleyen Ankara Ekinciler Nakliyat, Ankara’nın bütün mahallelerine ve semtlerine bu kaliteli hizmeti taşıyor. Evden eve nakliyat sektörü ve verdiği kaliteli hizmetler sayesinde mesafe ne kadar uzun da olsa, eşyaların kalitesi garanti altında duruyor. Oldukça büyük bir şehir ve potansiyeli yüksek olan Ankara, taşınmalarında fazlaca yaşandığı büyük bir şehir. İnşaat sektörü başta olmak üzere, yeni binalar ve apartmanlar bu şehirde ardı ardına yükseliyor. Yatırımlarını değerlendirip ev sahibi olmak isteyen çok sayıda insan için bunun önemli bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Artan Rekabet

  Taşımacılık şirketleri bu alandaki çalışmaya rekabet katarken, bunun uygun fiyatlara yansıması da son derece doğal asansör taşımacılığı konusunda ısrarcı olan firmamız, düzenli ve tertipli çalışma anlayışı ile hizmet potansiyelini giderek daha da artırıyor. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye bizim işimiz olmakla birlikte günden güne bu konuda potansiyelimizi daha da artırıyoruz. Eşya kalitesini ön planda tutan bir yaklaşım, müşteri memnuniyetine giden yolda atılmış en önemli adımlardan biri. Her seferinde plana uygun hareket etmek, düzenli bir çalışma projesi oluşturmak ve buna uymak gerçekten çok önemli her seferinde bunu başaran firmamız, düzenli çalışma anlayışı ile birlikte her geçen gün potansiyelini daha da çok artırıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Disiplinli Evden Eve Nakliye

  Profesyonel olarak evden eve nakliye sektörüne en iyi şekilde yönlendiren Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu konuda gelişen sektörde ve konumuna geldi. Yaptığı plan, proje ve düzenli çalışmalarla birlikte insanlara güven veren firmamız, en başta ev eşyalarının nasıl korunması gerektiğini herkese gösteriyor. Düzenli ve programlı çalışma aşamasının ilki olan keşif ve ekspertiz en olmazsa olmaz sorumluluklardan biri. Uzman kişi ve ekiplerin projelendirmesi düzenli bir çalışmaya zemin hazırlıyor. Programlı çalışma dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk unsurlardan biri de, hiç şüphe yok ki kaliteli bir ambalaj. Ambalaj malzemesi kadar işçiliği de gerçekten çok önemli olup, eşyaların güven dolması için bir uzman çalışması gerekiyor. Asansör sistemi gibi teknolojinin son noktasını hizmet olarak ayağınıza getiren firmamız, eşyalarınızın zarar görmeden yüklenmesine yardımcı oluyor. Burada yükleme konusunda son derece müsait olan araç kasalarını da unutmamak gerek. İstifleme konusunda son derece başarılı olan ve bütün programlı çalışmalarda buna dikkat eden uzman personelimiz, eşyalarınızı her zaman için güvende tutuyor. Kaliteli araçların istikametine en kısa sürede varışı işleri kolaylaştırıyor ve zamandan kazandırıyor evden eve nakliye her ne kadar yorucu bir iş gibi görünse de, profesyonel ekibimiz bu işi tereyağından kıl çeker gibi hallediyor ve sizin zorlanmanıza kesinlikle müsaade etmiyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Herkese Saygı İle Hizmet

  Yıllardan beri bu sektöre katkılarıyla ön plana çıkan firmamız, en başta elemanların kapasitesini artırmak için çok önemli çalışmalar yürütüyor. Eğitim ve bilgi birikimine büyük önem veren firmamızın deneyimli ekiplerden oluştuğunu söylemek gerek. Bu işe yıllarını veren ve işine profesyonel yaklaşan personelimiz, müşteri memnuniyeti konusunda ne yapacağını çok iyi biliyor. Eşyaların garanti altında tutulması ve profesyonel ekibin başarılı bir çalışma yapması, iş potansiyelimizi giderek artırıyor. Bugüne kadar yaptığımız işlerde referansımız yükselirken, bize iş yaptırıp pişman olan kesinlikle kimseyi bulamazsınız. Herkese kaliteli hizmet ve saygılı yaklaşımla beraber memnuniyet götüren Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektörde çok doğru adımlar atıyor ve gelişimini daha da ileri taşıyor. Teknoloji kullanımına ağırlık veren her şeyden önce insanı çalışma merkezine oturtan firmamız, deneyimli personeliyle de kaliteli hizmet için size yardımcı oluyor. Şunu unutmayın ki nakliye ve taşımacılık konusunda bizimle geçeceğiniz iletişim, vereceğiniz en isabetli karar olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..