06

AnkaraKALİTELİ

06

EtlikEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Etlik'da Nakliyat?

Ankara Etlik semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Etlik semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Etlik'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Etlik da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Etlik Semti

  Ankara sürekli büyüyor ve gelişimi bize en çok merkez ilçeler gösteriyor. Hem hizmet alanındaki gelişimi hem de teknolojiye bakış açısıyla birlikte Keçiören ilçesinin özel bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Merkez ve büyük kentlerden biri olarak dikkat çeken etlik, evden eve nakliye sektörünün çok hızlı geliştiği bölgelerden biri olarak görülüyor. Son dönemler içerisinde artan bir potansiyel ile birlikte hizmet anlayışını ve çıtayı giderek yükselten Ankara Ekinciler Nakliyat, bu bölgede kaliteli hizmetin adresi konumunda hem eleman kadrosuna güvenen hem de personelinin deneyimine büyük önem veren firmanın, size sağlayacağı avantajlar gün geçtikçe daha da artıyor. Ev eşyalarının kalitesini bozmadan taşınma konusunda size kaliteli hizmet vaat eden firmamız, aslında çok bilinçli bir çalışma yöntemine sahip hem planlı hem de programlı çalışmaları ile müşterilerinin güvenini kazanan firmamızın, gün geçtikçe referansının da kuvvetlendiğini söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Etlikte Nakliyenin Önceliği

  Ankara ve gelişime açık semtleri, en başta kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte önemli bir hareketlilik yaşıyor. Bunun da evden eve nakliyat sistemini harekete geçirdiğini söylersek yanılmış olmayız. İddialı olan pek çok firmanın rekabeti, kaliteli hizmet ortaya koymada oldukça etkili oluyor. Bununla birlikte hizmet çıtasını yükselten çalışmalar, hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat koşullarıyla birlikte insanları memnun etmeye devam ediyor. İddialı çalışmalarıyla birlikte kendi sektöründe bir numara olmak için gayret gösteren Ankara Ekinciler Nakliyat, oldukça iddialı ve kaliteli firmalardan biri. En gelişmiş yöntemleri uygulayan eşya kalitesini koruyan ve eksiksiz hizmet konusunda ısrarlı çalışmalarıyla ön plana çıkan firmamız size yol göstermekle kalmayacak, düzenli ve programlı çalışma aşamaları ile birlikte en önemli katkıyı sunmaya devam edecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörümüzde Keşifli Hizmet

  Elbette ki evden eve nakliyat konusu çok iddialı ve kaliteli bir çalışmayı gerektiriyor. Bütün unsurlarıyla birlikte gelişimi destekleyen firmaların bu konudaki rekabeti, planına bağlı kalmayı gerekli kılıyor ve uygun fiyatlı seçenekleri insanların önüne getirmeye devam ediyor. Düzenli ve disiplinli çalışmalarıyla birlikte farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, aşamalara bağlı kalmasının avantajını hizmet olarak önünüze getirilmekte. En başta gerekli olan ve temel hizmet olarak farkını ortaya koyan keşif, bir uzman tarafından gerçekleşmeli. Hele ki ekspertiz görevi de işin içindeyse eşyalarını değerini hak ettiği şekilde bulunması oldukça önemli bir hizmet. Planlı, programlı aynı zamanda düzenli aşamalara dikkat eden çalışma anlayışında ambalaj gerçekten çok önemli bir yer tutmakta. Kaliteli ambalaj malzemelerinin eşya kalitesini yaptığı katkıyı da burada unutmamak gerek. Ambalajlama noktasında insanların kabiliyetleri hizmet potansiyelini artırıyor ve eşyaların kalitesini daha da güvenli hale getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Yılların Taşımacısı Etlik Ekinciler

  Yıllardan beri bu sektöre hizmet vermiş deneyimli ekiplerin çalışması ise eşyaların güvenli ve korunaklı bir sistemle garanti altına alınmasını sağlamak da. Ülkemizde şehiriçi ve şehirlerarası nakliye sektörü hizmetleriyle ön plana çıkan evden eve nakliyat hizmetleri, planlı programlı ve düzenli aşamalar konusunda da oldukça iddialı konuma gelmiş durumda. Hele ki asansör sistemini burada devreye soktuğumuz andan itibaren, eşya kalitesi korunuyor ve yüksek katlardan araçlara sorunsuz bir şekilde bu eşyaları taşınıyor. Araçların istifleme imkânı ile birlikte kasalarının muazzam yapısı, ev eşyaları için gerçekten korunaklı bir ortam oluşturmakta. Mesafe ne kadar uzun olursa olsun, üst düzey hizmeti hedefleyen firmaların, hem zamandan kazandırdığını hem de eşya kalitesini koruduğunu çok iyi biliyoruz. Taşınılması hedeflenen binaya ulaşıldığı zaman, devreye giren asansör sistemi sayesinde, yüksek katlara eşyaların sorunsuz bir şekilde ulaşması sağlanıyor. Tecrübeli ekiplerin ve deneyimli kadronun katkısıyla birlikte teknoloji kullanımı, gerçekten büyük önem taşıyor. Nakliye şirketlerinin fiyat konusunda sunduğu alternatiflerde insanlar için umut olmuş durumda vakit kaybetmeden eve eşyaların taşınması, konusunda deneyimini kullanan ekipler firmamızın çalışma potansiyelini ve anlayışını temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..