06

AnkaraKALİTELİ

06

EtimesgutEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Etimesgut'da Nakliyat?

Ankara Etimesgut semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Etimesgut semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Etimesgut'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Etimesgut da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Etimesgut Nakliyat

  Merkez ilçeler ve Ankara yerleşim birimi içerisinde bulunan semtler, nakliye sektörü konusunda son derece hareketli günler yaşıyor özellikle hizmette çıtayı yükselten evden eve nakliyat sektörü, bu bölgelerde olağanüstü hizmetleri ile gündemde taşımacılık konusunda iddialı olan şirketlerin ortaya koyduğu performans, müşteriler açısından gerçekten çok önemli. Özellikle Etimesgut ilçesi ve bu bölgedeki evden eve nakliye hareketliliği son dönemler içerisinde dikkat çekmeye devam ediyor. Kaliteli hizmeti kendine prensip edinmiş olan firmaların tercihi eşya kalitesini koruyacak. Evinizin değerini korumakla kalmayıp daha da yükseltecek tamamen uzman ekiplerin çalışma anlayışı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde, uygun fiyatlı seçenekler bu sektörde sizi bekliyor olacak. Kendi branşında rekabet ortaya koyan evden eve nakliye şirketleri, kaliteli hizmetle beraber uygun fiyat koşullarını ön planda tutmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Etimesgutta Taşınma Önemlidir

  Bizim firmamız size bu konuda en gelişmiş yöntemleri sunacak, bununla beraber en uygun fiyat koşullarıyla birlikte destek verecek tecrübeli ekiplerinin iş kabiliyeti, yüksek olduğu gibi teknoloji kullanımı konusunda da Ankara Ekinciler Nakliyat çalışmalarını mutlaka yakından incelemelisiniz. Her zaman plana bağlı kalıp düzenli çalışma anlayışı ile birlikte hizmette çıtayı yükselten bir şirket, size her zaman katkı sağlayacak. Asansör taşımacılığı gibi muazzam bir teknolojiyi en iyi şekilde kullanan firmamızın, araç kalitesi de en üst düzeyde araç ve hizmet konusunda teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin eleman kadrosunun kalifiye olması, burada çok büyük önem taşıyor. Son yıllarda hareketli olması ve pek çok işi alması sebebiyle elemanlarının tecrübesi giderek artan firmamız, en kaliteli hizmet konusunda size söz veriyor. Kaliteli hizmetleri kuvvetli referansı olan firmamızın bundan sonraki dönemlerde de hizmet tur rotası belli. Özellikle teknoloji kullanımı ve modern yöntemlerin yanı sıra planlı çalışma aşamalarının da bu sektörde çok ayrıcalıklı bir yeri olduğunu söylemek lazım.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Tecrübeyle Taşınacaksınız

  Daha önceki aldığı işlerde plana uyarak hareket eden firmamızın bundan sonraki görevlerinde de aynı konuya dikkat edeceğini söyleyebiliriz. Elbette ki tecrübe kazanmış ve sistemi ile beraber başarıyı elde etmiş olan bir nakliye şirketi, bundan sonraki dönemlerde de çalışmalarına dikkat etmeli. İlk olarak ekspertiz ve keşif hizmetinin önemini çok iyi kavramak gerek. Firmamızda uzun zamandan beri bu konuda sorumluluk alan kişi ve ekipler oldukça etkili sonuçlar ortaya koyuyor. Eşya kalitesini korumak adına ne gerekiyorsa yapan ekibimiz, güvenli taşımacılık konusunda her zaman müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Kaliteli hizmet uygun fiyat, elbette ki bütün yöntemlerimiz için geçerli ambalaj konusunda son derece donanımlı bir ekip iş başında olduğu gibi eşya kalitenizi güvence altına alıyor. Düzenli ambalaj taşıma esnasında eşyaları korumakla kalmıyor, hem işleri hızlandırıyor hem de düzenli bir çalışma için zemin hazırlıyor asansör sistemi konusunda oldukça tecrübeli ekiplere sahip olan firmamız, bu uzman çalışma anlayışıyla beraber eşyalarınızı araca sorunsuz bir şekilde taşıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Büyük Gayret İle Hizmetinizdeyiz

  Düzenli istif ve araçlara yerleştirme konusundaki olağanüstü çalışmalar, müşteri memnuniyetine giden yolda gerçekten çok önemli aşamalar olarak dikkat çekiyor. Yıllardan beri teknolojisini geliştiren, tecrübesini deneyimle bütünleştiren Ankara Ekinciler Nakliyat, nakliye sektöründe sürekli yükselen bir değer haline geldi. Adeta insanların yaşam standardına yaptığı katkılarla birlikte firmamızın bu konudaki profesyonel çalışmaları hizmet talep eden tüm müşterilerin memnuniyeti ile sonuçlanıyor. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat koşulları, elbette ki her zaman için geçerli asansör taşıma sistemini yüksek katlı binalara eşya taşırken de, kullanan firmamız bu sayede görevini en kısa sürede tamamlıyor ve ev sahiplerine çok önemli avantajlar sağlıyor. Eğer kaliteli bir hizmet talep edip uygun fiyat koşulları ile beraber kendinize avantaj sağlamak isterseniz, firmamıza ulaştığınız andan itibaren pek çok sorununuz geride kalacak. Alacağınız üst düzey hizmet ise tamamen memnuniyetiniz ile sonuçlanan bir çalışma anlayışını gözler önüne serecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..